רודי ג'וליאני בעד טראמפ: מעיז לקרוא לילד בשמו

ראש העיר המיתולוגי של ניו יורק מפתיע בתמיכתו הפומבית במתמודד הרפובליקני השנוי במחלוקת • "הוא אדם מתחשב וחכם, מלומד מאוד", אמר עליו בראיון • על קלינטון אמר כי היא טובה לאוייבי ארצות הברית

 • וצומו עלי: יהודי איראן בשליחות גורלית למען עם ישראל

  תוכן מקודם

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

ראש העיר המיתולוגי של ניו יורק והאיש שניקה את העיר מהפשיעה שגאתה בה כאשר נבחר לראשונה לעמוד בראשותה, רודי ג'וליאני הכריז על תמיכה במועמדותו של דונלד טראמפ.

כאשר נשאל בראיון לישראל היום על כך שרבים בארצות הבית מאשימים את טראמפ בגזענות, ענה ג'וליאני: "אני חושב שזו דרך טיפוסית של השמאל להתמודד עם רפובליקני שמפחיד אותם".

"ההשוואה להיטלר מחרידה. טראמפ לא הרג איש, הוא לא נגד קבוצת אנשים מסוימת, הוא לא רוצה לפגוע באף אחד. ההשוואה מביישת את מי שמבצע אותה, ותמיד מדובר בצד השמאלי של המפלגה הדמוקרטית – אנשים שתומכים בסוציאליזם כמו ברני סנדרס, או אנשים כמו הילארי קלינטון, שרוצים להמשיך ארבע שנים נוספות של משטר אובאמה".

קרא עוד:
[postim]

לדבריו, "לטראמפ יש דעות חזקות. אני מסכים עם רובן, לא עם כולן, אך הוא אדם טוב מאוד. הוא היה איש עסקים מצליח ביותר. זה לא אומר שלא היו לו כישלונות, אך אם אתה מאזן את הצלחותיו שלו נגד אלו של קלינטון, לא היו הצלחות כלל. כגברת הראשונה היתה לה יוזמה בודדת – הילארי-קר – שנכשלה.

"כמזכירת המדינה, אצא נגד כל דמוקרט שיראה לי דבר מה בעולם ששיפרה במהלך כהונתה. כל מצב היא החמירה. אובאמה והילארי סימנו קווים בחול: 'אם אסד ישתמש בנשק כימי, נעשה כך וכך.' לא עשינו כלום. נתנו לפוטין להפוך שחקן מרכזי בסוריה, כך שכעת סוריה נשלטת על ידי איראן ורוסיה, וארה"ב נדחקה לצדדים. הרקורד שלה כמזכירת המדינה היה בין הגרועים בהיסטוריה".

כאשר נשאל אם הוא מייעץ לטראמפ ענה: "אני חבר, ויועץ לא רשמי. לפעמים הוא מקשיב לי ולפעמים לא, אך הוא תמיד שוקל את דבריי. אולי בגלל הרקע שלו כמנחה תוכנית הריאליטי 'המתמחה,' אני חושב שהוא פיתח אישיות טלוויזיונית שמועדת להגזמות. טראמפ האמיתי לא כזה. טראמפ האמיתי אדם מתחשב וחכם, מלומד מאוד. יש לו ידע רב בפוליטיקה, והוא בוחר לתמוך באנשים טובים, כך שאיני מבין את החשש מפניו.

ג'וליאני תקף: "יש לנו מועמדת שנמצאת בחקירת FBI על חשיפת מאות מסמכים סודיים ביותר ושיש לה ניגודי אינטרסים. העיתונות מתעלמת מזה, ובמה הם מתרכזים? בטראמפ. אם אתה אדם חזק, ואתה מאמין שצריך לשנות דברים, יהיו אנשים שיכעסו עליך. כשטראמפ אומר, 'אני מממן את זה בעצמי, שום תעשייה לא שולטת בי,' זה גורם לרבים לחשוש. הם שלטו במצב זמן רב, אז הם מתחילים ללכלך, ודונלד צריך להתרגל לזה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן