לאחר ביקורו בן ה-4 ימים בישראל, נפגש מושל ניו-ג'רסי כריס כריסטי, עם נציגי הקהילה היהודית בניו ג'רסי וליקווד, לסיכום הביקור בארץ

לאחר ביקורו בן ה-4 ימים בישראל, נפגש מושל ניו-ג'רסי כריס כריסטי, עם נציגי הקהילה היהודית בניו ג'רסי וליקווד, לסיכום הביקור בארץ.

כזכור, כריסטי הגיע לארץ לפני כ-3 שבועות, ונפגש בין היתר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. כיסטי אף ביקר בכותל המערבי בירושלים יחד עם רב הכותל והמקומות הקדושים, הרב שמואל רבינוביץ'.

קרא עוד:

[postim]

עם כריסטי הגיעו לארץ גם נציגי הקהילה היהודית: מנשה מילר ראש עיריית ליקווד והרב יוסף קרליבך ובנו ר' מנדי.

בנוסף, הגיעו במשלחת גם הסנאטור בוב זינגר, הרב אהרון קוטלר, מנכ"ל מוסדות התורה הגדולים והמפוארים שבעיר לייקוד והרב אלי חודר.

כריסטי עם נתניהו בביקורו בארץ

מטרת הביקור בארץ הייתה לחזק את הקשר עם הקהילה היהודית בארץ ובארצות הברית. לאחר ביקורו בארץ, המשיך מושל ניו ג'רסי לירדן ונפגש עם דיפלומטים ירדן.

כאמור, מספר ימים לאחר שובו של כריסטי לארה"ב הוא נפגש עם נציגי הקהילה היהודית בבניין של JCC – אגודה שעוזרת לקהילה היהודית ומקשרת בינה לבין הממשל האמריקני.

מושל ניו-ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית. צילום: יח"צ

מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (1) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (2) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (3) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (4) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (5) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (6) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (7) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (8) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (9) מושל ניו ג'רסי במפגש עם נציגי הקהילה היהודית (צילום יצח) (10)