מועצת הביטחון של האו"ם צפויה להתכנס היום כדי לדון בקיפאון המדיני בין ישראל לפלסטינים. במהלך היום יפרסם הקוורטט דו"ח חריף שיעסוק בקיפאון המדיני באזור, הדו"ח מטיל על ישראל את האשמה המרכזית בחוסר ההתקדמות במו"מ, בשל הבניה בהתנחלויות. פרסום הדו"ח נדחה בשל העובדה כי רוה"מ נתניהו נועד בתחילת השבוע ברומא עם שר החוץ האמריקני ג'ון קארי ודן עמו בנושא, נתניהו ביקש ממזכיר המדינה להפעיל את השפעתו ולפעול לריכוך הביקורת שזו צפויה למתוח על ישראל זאת כדי לא להעניק לגיטימציה ל"יוזמה הצרפתית" שישראל כה מתנגדת לה. מלכתחילה היה הדו"ח צפוי להתפרסם ורק לאחריו היה עליו לעבור לדיון במועצת הביטחון, כעת לא ברור אם פרסומו של הדו"ח יהיה לפני הדיון במועצה או לאחריו....

מועצת הביטחון של האו"ם צפויה להתכנס היום כדי לדון בקיפאון המדיני בין ישראל לפלסטינים.

במהלך היום יפרסם הקוורטט דו"ח חריף שיעסוק בקיפאון המדיני באזור, הדו"ח מטיל על ישראל את האשמה המרכזית בחוסר ההתקדמות במו"מ, בשל הבניה בהתנחלויות.

פרסום הדו"ח נדחה בשל העובדה כי רוה"מ נתניהו נועד בתחילת השבוע ברומא עם שר החוץ האמריקני ג'ון קארי ודן עמו בנושא, נתניהו ביקש ממזכיר המדינה להפעיל את השפעתו ולפעול לריכוך הביקורת שזו צפויה למתוח על ישראל זאת כדי לא להעניק לגיטימציה ל"יוזמה הצרפתית" שישראל כה מתנגדת לה.

מלכתחילה היה הדו"ח צפוי להתפרסם ורק לאחריו היה עליו לעבור לדיון במועצת הביטחון, כעת לא ברור אם פרסומו של הדו"ח יהיה לפני הדיון במועצה או לאחריו.