עוד תקרית מביכה לטראמפ • הפער לטובת קלינטון מתרחב

המועמד הרפובליקני סיפק אמש שערוריה נוספת שעה ש"גירש" תינוק שבכה בכנס בחירות • במפלגה הדמוקרטית עקצו: "הוכח מי התינוק האמיתי" • סקרים בארה"ב: הילרי קלינטון מגדילה את הפער ל-8%
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

אחרי המומנטום המוצלח שהוא רשם, נדמה שדונלד טראמ נכנס לתקופה בעייתית מבחינתו שבאה לידי ביטוי הן בכותרות שליליות שהוא יוצר והן בסקרי דעת הקהל.

עמש במהלך כנס בחירות בווירג'יניה נאלץ טראמפ לקטוע את נאומו בשל קולות בכי של תינוק שעלו מכיוון הקהל. טראמפ ניסה להתייחס לענין בקלילות ואמר: "אל תדאגו בגלל התינוק. אין מה לדאוג – אני אוהב תינוקות…כשאני שומע תינוק בוכה, אני אוהב את זה. איזה תינוק! איזה תינוק יפה! הוא צעיר, יפה ובריא – וזה מה שאנחנו רוצים".

אלא שמהר מאוד איבד טראמפ את הסבלנות ודרש להוציא אותו מהאולם. "למען האמת, התלוצצתי. את יכולה להוציא את התינוק מכאן. הכול בסדר, אל תדאגי", הוא אמר לאם הנבוכה והוסיף לאחר מכן "אני חושב שהאימא באמת האמינה לי כשאמרתי שאני אוהב לשמוע תינוק בוכה בזמן שאני מדבר. זה בסדר. אנשים לא מבינים".

במפלגה הדמוקרטית לא פספסו את ההזדמנות ועקצו את טראמפ על התקרית. "ראיתי את דונלד טראמפ מגרש תינוק מאירוע מוקדם יותר. זה גורם לך לחשוב מי התינוק האמיתי", אמר סגנה המיועד של הילרי קלינטון.

בתוך כך, המומעדת הרפובליקנית ממשיכה להגדיל את הפער בסקרים מהמועמד הרפובליקני וכרגע מחפשים יועציו של טראמפ דרך לעצור את הסחף. ביום שישי האחרון עמד הפער בסקרים על ששה אחוזים ואילו אמש, בסקר שפורסם בסוכנות הידיעות רויטרס זוכה קלינטון ל-435 מול 35% בלבד של טראמפ – פער של 8% בס"ה (2% יותר מבסקר הקודם).

                                 לסיקור נרחב ממערכת הבחירות בארצות הברית לחצו כאן

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. זהו, הוא כבר את הנשיאות לא יקבל עלה מעלה מעלה בסקרים, מרון שיכרון המשיך בשגעון ומתנהג כמו תינוק. לא אתפלא אם אשמע שהוריד את מועמדותו עקב הירידה בסקרים. טראמפ טיפש!! אם חשבנו שיודע להוציא כותרות ופופוליזם אז כעת רואים שהכל נובע מחוסר שכל.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן