הרופאה של קלינטון: "כשירה לכהן כנשיאה" • טראמפ: "להילרי אין כוח"

מטה קלינטון מפרסם מכתב מיוחד מאת הרופאה האישית של המועמדת הדמוקרטית שקובעת: "מצבה מעולה" • טראמפ עקץ בעצרת בחירות: "היא לא מסוגלת לעמוד ולדבר כמוני" • סקרים בארה"ב: טראמפ ממשיך להתחזק על חשבונה של קלינטון

מספר ימים לאחר האירוע הרפואי שתקף את המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית, הילרי קלינטון, מתפרסם מכתב מאת הרופאה האישית שלה שקובעת: "קלינטון כשירה לכהן כנשיאה".

"קלינטון אובחנה בשבוע שעבר בדלקת ריאות, וכעת היא מחלימה הודות לטיפול אנטיביוטי ומנוחה. תוצאות הבדיקה היו נורמליות והיא במצב מנטלי מעולה", נאמר במכתב שנשלח ע"י המפלגה הדמוקרטית.

דכדוך ואווירת חירום במטה קלינטון • טראמפ שומר על שתיקה, בינתיים

בינתיים המועמד הרפובליקני, דונלד טראמפ, לא מבזבז זמן וכבר עוקץ את קלינטון בעקבות התקרית. "לקלינטון אין את הסיבולת הנדרשת כדי להוביל עצרת בחירות", הוא טען בנאום בחירות שנשא באוהיו. בהמשך הוא התייחס לטמפרטורה בחדר ואמר כי חם בו מאוד. "אתם חושבים שהילרי הייתה מסוגלת לעמוד כאן יותר משעה ולעשות את זה? אני לא חושב", הוא הוסיף בציניות.

בתוך כך, נמשכת מגמת ההתחזקות של טראמפ בסקרים על חשבון קלינטון. סקר חדש של CNN מלמד כי טראמפ עולה ליתרון בשתיים מהמדינות החשובות ביותר מבחינת מספר הצירים: פלורידה ואוהיו. ע"פ הסקר, טראמפ מוביל ב-5% בפלורידה וב-3% באוהיו.

אם לא די בכך, בנוסף, סקר מקיף של חברת 'קוויניפיאק' שפורסם הלילה מראה כי היתרון הכלל-ארצי הגדול בו החזיקה קלינטון לפני מספר שבועות נשמט כמעט לחלוטין. ע"פ הסקר, קלינטון מובילה כיום בקטגוריה הזאת בחמישה אחוזים, לאחר שלפני מספר שבועות היא הובילה בעשרה אחוזים ויותר.

נופלת גם בסקרים: טראמפ – 47%, קלינטון – 41%

                                 לסיקור נרחב ממערכת הבחירות בארצות הברית לחצו כאן

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן