טראמפ: "נעמוד לצד ישראל ונלחם יחד באויבי ישראל"

בירושלים נערכה הערב עצרת הצדעה של המפלגה הרפובליקנית • במהלך האירוע שודר נאום מוקלט של טראמפ שהצהיר: "אני אוהב את ישראל ורוחש כבוד גדול לעם היהודי" • יועצו: "מי שיתנגד להעברת השגרירות לירושלים - יפוטר"

"אני אוהב את ישראל ורוחש כבוד גדול לעם היהודי. חשוב שיהיה לנו נשיא שמרגיש כך, נילחם יחד באויבי ישראל, נחזיר לאמריקה ולישראל את תחושת הביטחון"ף כך אומר הערב המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, דונלנד טראמפ.

בנאום מוקלט ששודר בעצרת הצדעה של המפלגה הרפובליקנית לבירת ישראל הוסיף טראמפ: "עבורי כבוד והערצה ליהדות הם עניין אישי. בתי איבנקה ובעלה מגדלים את בנם על פי הדת היהודית. הם תמיד מזכירים לי את הערכים החשובים והשיעורים על מנהיגות ומשפחתיות במסורת היהודית".

לדבריו, "הממשל שלי יעמוד כתף אל כתף עם העם היהודי וההנהגה הישראלית כדי להמשיך בחיזוק הגשרים שמקשרים לא רק את היהודים האמריקנים והישראלים, אלא גם את כל האמריקנים והישראלים. יחד נעמוד נגד אויבים כמו אירן שמאיימים להשמיד את ישראל והעם היהודי. יחד נעשה את אמריקה ואת ישראל בטוחות שוב".

באירוע נאם גם יועצו הקרוב של המועמד שהצהיר בדבריו: "ממשל טראמפ יפטר גורמים במשרד החוץ אם הם יתנגדו להעברת שגרירות ארצות הברית בישראל לירושלים".

                                 לסיקור נרחב ממערכת הבחירות בארצות הברית לחצו כאן

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן