מנהיגה הרוחני של איראן האייתולה עלי חמינאי תקף והאשים הלילה בשיחה עם ראשי הצי האיראני, את ראש הממשלה חסאן רוחאני על ההסכם שמיהר לדבריו לחתום עם האמריקנים. בדבריו האשים כי "המערב כלל אינו מחויב להסכם אך בד בבד כמה בכירים איראנים מיהרו לחתום עליו". חמינאי האשים את ארה"ב בכך שהיא מפרה את ההסכם ואמר כי למרות המשא ומתן על הסרת העיצומים, בחר הקונגרס האמריקני בחר להאריך את הסנקציות, בתואנה שזה רק המשך של האיסור הנוכחי ולא איסור חדש". דבריו של חמינאי באים בצל אי הוודאות המאפיינת את עתידו של ההסכם לקראת כניסת הנשיא הנבחר של ארה"ב דונאלד טראמפ לתפקידו, טראמפ כזכור התבטא לא אחת במהלך קמפיין הבחירות שלו נגד ההסכם והבטיח כי מיד עם היבחרו יבחן אותו מחדש תוך שהוא מציין כי אובאמה 'מכר את ארה"ב לאיראנים'. הלילה התייחס ראש ה- CIA לתוכניותיו של טראמפ בענין האיראני והזהיר כי לביטול הסכם הגרעין עם איראן עלולות להיות השלכות "הרסניות" ובראיה לטווח הארוך הדבר עלול להחשב כ"שיא האווילות". גם הנשיא היוצא ברק אובאמה צוטט בימים הארונים כמי שמביע תקווה כי עם כניסתו לתפקיד יבין טראמפ כי הסיפור האיראני קצת יותר מורכב ביחס להתבטאויותיו סביב הנושא. ...

מנהיגה הרוחני של איראן האייתולה עלי חמינאי תקף והאשים הלילה בשיחה עם ראשי הצי האיראני, את ראש הממשלה חסאן רוחאני על ההסכם שמיהר לדבריו לחתום עם האמריקנים.

בדבריו האשים כי "המערב כלל אינו מחויב להסכם אך בד בבד כמה בכירים איראנים מיהרו לחתום עליו".

חמינאי האשים את ארה"ב בכך שהיא מפרה את ההסכם ואמר כי למרות המשא ומתן על הסרת העיצומים, בחר הקונגרס האמריקני בחר להאריך את הסנקציות, בתואנה שזה רק המשך של האיסור הנוכחי ולא איסור חדש".

דבריו של חמינאי באים בצל אי הוודאות המאפיינת את עתידו של ההסכם לקראת כניסת הנשיא הנבחר של ארה"ב דונאלד טראמפ לתפקידו, טראמפ כזכור התבטא לא אחת במהלך קמפיין הבחירות שלו נגד ההסכם והבטיח כי מיד עם היבחרו יבחן אותו מחדש תוך שהוא מציין כי אובאמה 'מכר את ארה"ב לאיראנים'.

הלילה התייחס ראש ה- CIA לתוכניותיו של טראמפ בענין האיראני והזהיר כי לביטול הסכם הגרעין עם איראן עלולות להיות השלכות "הרסניות" ובראיה לטווח הארוך הדבר עלול להחשב כ"שיא האווילות".

גם הנשיא היוצא ברק אובאמה צוטט בימים הארונים כמי שמביע תקווה כי עם כניסתו לתפקיד יבין טראמפ כי הסיפור האיראני קצת יותר מורכב ביחס להתבטאויותיו סביב הנושא.