לאחר הערעור שהוגש על תוצאות הבחירות במדינות ויסקונסין ומישיגן, נראה כי העסק רק הולך ומסתבך, דרישה לקיום ספירה חוזרת של קולות המצביעים הוגשה כעת גם במדינת פנסילבניה שם זכה טראמפ בפער של 70.000 קולות

לאחר שבית המשפט דחה את בקשתה של מועמדת 'הירוקים' ג'יל סטיין לקיים ספירה חוזרת של קולות המצביעים גם במדינת פנסילבניה, החליטה המועמדת לעתור בענין לבית משפט פדרלי.

בימים אלו מתקיימת ספירה מחדש של קולות המצביעים בשני מדינות, בווינסקונסין ובמישיגן, שם זכה טראמפ בפער של 10.000 קולות במדינת וויסקונסין ו-27.000 במישיגן.
הדרישה לספירה חוזרת במדינות אלו הוצגה על ידי הגב' סטיין שנתמכת באמצעות מטה קלינטון כאשר הדרישה הראשונית היתה להורות על ספירה חוזרת של הקולות באופן ידני, אולם ועדת הבחירות במדינות אלו דחו את הדרישה.

אתמול עתרה סטיין בפני ביהמ"ש במדינה בדרישה שזה יורה על ספירה מחודשת גפם בפנסילבניה אלא שזה התנה את הצו בסך של מיליון דולר דמי אגרה, לאחר שהרשויות מחייבות את המבקש בתשלום סך ההוצאות.
ביהמ"ש העניק לה ארכה עד מחר בשעות הצהריים בכדי לגייס את סך הסכום הנדרש אלא שזו החליטה 'לוותר' והודיעה כי תעתור לבית משפט פדרלי בתואנה ש"לאזרחי ארה"ב לא מגיע לשלם סכומים מוגזמים בכדי לדעת האם הצבעתם נספרה", היא הוסיפה כי מדובר בעלבון לדמוקרטיה.

הערב מגיב לראשונה הנשיא הנבחר טראמפ לסאגה המתמשכת, וטוען כי "הם משכו את תביעתם לספירה חוזרת בפנסילבניה והם מפסידים בספירה החוזרת בוויסקונסין", והוסיף כי "מדובר בהונאה של (ג'יל) סטיין לגיוס כספים".

יצויין כי פער הקולות לטובותו של טראמפ בליל הבחירות במדינת מישיגן עמד על 10.000 קולות ואילו בוויסקונסין עמד הפער על 27.000 קול, לפי ההערכות הספירה החוזרת לא צפויה לשנות את התוצאה.