מדוע איימה פקיסטן במלחמה גרעינית על מדינת ישראל?

דיווח שקרי בשמו של שר הביטחון לשעבר משה יעלון, גרם לשר ההגנה של פקיסטן להזכיר כי מדינתו מצויידת בפצצות גרעיניות • רק לאחר שבמשרד הביטחון הבהירו לו כי "ההצהרות מעולם לא נאמרו", נרגעו הפקיסטנים שכנראה לא מעודכנים מי מכהן היום כשר הביטחון

אתר תקשורת, הידוע כמפיץ חדשות שקריות, כמעט וגרם למלחמה גרעינית בין ישראל לפקיסטן. הכל התחיל לאחר שפקיסטן הודיעה בשבוע שעבר כי היא מוכנה לשלוח כוחות קרקעיים לסוריה כחלק מהקואליציה הבינלאומית למאבק בדאעש, בהובלת ארצות הברית.

בתגובה, צווטטו באותו כלי תקשורת בלתי אמין, את שר הביטחון משה יעלון כאומר כי "שליחת חיילים מפקיסטן לסוריה היא איום עבורנו. אם הם יגיעו לסוריה אנו נדע מה לעשות, אנו נשמיד אותם במתקפה גרעינית". בדיווח, שצץ לראשונה באתר בשם AWD News, נכתב כי יעלון הגיב לדבריו של שר החוץ הפקיסטאני, שאמר כי ארצו מוכנה לשלוח כוחות קרקע לסוריה כדי להילחם בארגון המדינה האיסלאמית.

בדיקה קלה של הפקיסטנים, הייתה מגלה להם כי משה יעלון כבר אינו שר הביטחון מספר חודשים ומי שממלא את מקומו הוא אביגדור ליברמן. בנוסף, כל בר דעת יודע כי ישראל נוהגת במדיניות של עמימות בכל הקשור ליכולות הגרעין שלה – על פי מקורות זרים כמובן. אך הפקיסטנים לא בדקו את העובדות ומיהרו להגיב.

שר ההגנה של פקיסטן, חוואג'ה מוחמד אסיף, איים בתגובה על ישראל. "שר ההגנה הישראלי מאיים בנקמה גרעינית בעקבות תפקידה של פקיסטן במאבק נגד דאעש", כתב אסיף, והדגיש: "ישראל שוכחת שגם פקיסטן היא מדינה גרעינית". במשרד הביטחון הגיבו לו: "ההצהרות שיוחסו לשר הביטחון הקודם יעלון בעניין פקיסטאן מעולם לא נאמרו. הדיווח אליו התייחס שר ההגנה הפקיסטאני הוא פיקטיבי לחלוטין".

2 תגובות

האם המשוגעים נרגעו? והבינו שלהד"ם?

הזוי לחלוטין

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *