אחרי הודעת הגינוי של חמאס, מתייחס היום גם מזכ"ל החיזבאללה בנאומו לסרטון ריקוד אנשי העסקים החרדים בבחריין לאחר הדלקת נרות חנוכה יחד עם מקומיים, ומתריע: אל תשכחו את פלסטין

התיעוד שמגיע מבחריין, בו נראים אנשי עסקים חרדים פותחים בריקוד עם עמיתיהם המקומיים לאחר הדלקת נר ראשון של חנוכה, ממשיך לעורר סערה בעולם הערבי.

לאחר הגינוי אתמול של ארגון הטרור העזתי – חמאס, מגיע היום תורו של מזכ"ל ארגון הטרור הלבנוני – חיזבאללה, חסן נסראללה לגנות את הריקוד. הוא ביקש מהעם בבחריין "לא לשכוח את העניין הפלסטיני".

צפו בריקוד שעורר את הסערה:

את הדברים אמר נסראללה במהלך טקס לזכרו של השייח נאצר ג'ברי. הוא הוסיף ואיים כי לאחר סיום מלחמת האזרחים הסורית, ישראל תחזור להוות המטרה העיקרית של העולם הערבי.

"ציר ההתנגדות לישראל התחזק כתוצאה מהמלחמה סוריה. למרות שמנסים לפגוע בשמם של הלוחמים. זה לא יביא את האומה הערבית לוותר על פלסטין, ואם בישראל חושבים כי עמי האזור פצועים ומותשים ולא יוכלו להקדיש לפלסטין תשומת לב, זאת טעות".

מזכ"ל החיזבאללה הוסיף בהתייחסות לחיסולו של מומחה המל"טים מוחמד א-זווארי בתוניסיה כי "ישראל רודפת אחר כל מוח שיכול לסייע להתנגדות. כפי שהתנקשה בבכיר הארגון חסאן א-לקיס ובמדעני גרעין איראנים ועיראקים".

//www.jdn.co.il/video/780739

בהודעת הגינוי שפירסם אתמול החמאס נכתב כי "המחזה שבו נראה מחול משותף של משלחת של יהודים ציונים חוגגים בבחריין עם סוחרים מקומיים, הוא מביש ומשפיל ומהווה ניצול לרעה של בחריין וכל בני האומה המוסלמית. המראות האלו פוגעים ברגשות בני העם הפלסטיני שהציונים פוגעים בזכויותיו ומבצעים נגדו פשעים בכל יום".

בארגון הטרור העזתי החליטו כי יש בריקוד המשותף בין אנשי העסקים החרדים למקומיים בבחריין משום נורמליזציה עם ישראל. "אנו קוראים למדינת בחריין, העמים הערביים והאסלאמיים להפסיק כל צורות הנורמליזציה ולסיים עם האויב הציוני בכל התחומים".

"לאור הקצב הגובר של אהדה בינלאומית לעניין הפלסטיני ולתמוך בזכות העם הפלסטיני, והחרם הבינלאומי הגובר על תנועות הישות הציונית בכל צורותיה, מגנה חמאס קבוצה של נכבדים וסוחרים במדינת בחריין שאירחו משלחת ציונית קיצונית גזענית יהודית ורקדו איתם במראה משפיל ומביש, מה שאנו מחשיבים ניצול לרעה של המוניטין של המדינה בחריין".

//www.jdn.co.il/news/israel/781254