אסון באיטליה: עשרות נהרגו במפולת שלגים על בית מלון

איתני הטבע שוב מכים בארץ המגף: לפחות 30 בני אדם נהרגו במפולת שלגים שאירעה במחוז אברוצו שבאיטליה, ככל הנראה כתוצאה מרעידת אדמה שפקדה אמש את האזוטר • בשל התנאים שנוצרו בשטח - המחלצים התקשו מאוד בהגעה לזירה • צפו בתיעוד

מפולת שלגים קטלנית באיטליה: לפחות 30 בני אדם נהרגו בעקבות מפולת שלגים שפגעה אמש בבית מלון במרכז המדינה, ככל הנראה כתוצאה מרעידת אדמה שהתרחשה קודם לכן. קיים חשש כבד לחייהם של עוד מספר אזרחים.

המושל המקומי עדכן כי השלג קבר מלון דרכים שלם, על שלש קומותיו ועשרות האורחים ששהו בו.

התקשורת במדינה מדווחת כי במקום נוצרו תנאי שטח שהקשו מאוד על כוחות החילוץ. ע"פ הדיווחים, רכבי החילוץ לא הצליחו להגיע למקום והם נעצרו במרחק קילומטרים ספורים מהאסון, כשאת שאר הדרך הם נאלצו לעשות באמצעות מגלשות סקי. "כל מבנה המלון זז מספר מטרים…שני אנשים שהו בחצר המלון והם ניצלו כתוצאה מהצלחתם לצאת מהמלון בזמן", סיפרו המחלצים.

עוד דווח כי שני הניצולים הם אלה שהזמינו את אנשי כוחות ההצלה בעזרת מסרון שבו כתבו: "הצילו, אנו מתים מקור".

כזכור, אמש הורגשו שלוש רעידות אדמה בשעה אחת בארץ המגף, כולל בעיר הבירה רומא. לא דווח על נפגעים או על נזק כתוצאה ישירה מהרעידות, אבל בהמשך התברר, כאמור, כי אלו גבו מחיר כבד מאוד באופן עקיף.

כתבות קשורות

3 תגובות

שער הניצחון של טיטוס עומד בעיר הבירה של איטליה! איטליה חוטפת עוד ועוד כי
הקב"ה נאמן לשלם שכר לצדיקים ועונש לרשעים, רואים בחוש כמה איטליה חוטפת לאחרונה…

חיים צודק…
איטליה היתה אחת מהשותפות בועידת פריז שקראה לישראל להפסיק את הבנייה היהודית בשטחי יהודה ושומרון נחלת אבותינו, ולתתם במתנה למרצחים צמאי דמנו הערבים ימ"ש.
הקב"ה שלח לה רמז "קטן" מה יקרה להם אם ימשיכו להלך אימים על עם ישראל

נכון. לאחרונה הם גם שותפים מאד פעילים בכמה פעולות מדיניות נגד העם היושב בציון, והקב"ה דואג לנו. רק צריכים לעשות את רצונו והוא כבר ידאג לכל השאר.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *