טראמפ לא נרגע: עדיין מאמין שמיליונים הצביעו באופן לא חוקי בבחירות

הדברים נאמרו הערב בתדרוך שנמסר לעיתונאים ע"י שון ספייסר, מזכיר העיתונות של הבית הלבן • הדובר, סרב להשיב לשאלה, האם טראמפ ידרוש מהרשות הפלסטינית בחזרה את הכספים שהועברו ע"י אובמה בשעותיו האחרונות כנשיא

לאחר שבנאום שנשא אמש חזר נשיא ארה"ב דונלד טראמפ על טענותיו כי במהלך מערכת הבחירות האחרונה הצביעו מיליוני בני אדם באופן לא חוקי, מה שהוביל לניצחונה של הילרי קלינטון בסך הקולות הכללי, הערב חוזר על הדברים

בתדרוך שמסר הערב לעיתונאים, אמר שון ספייסר מזכיר העיתונות של הבית הלבן, כי "הנשיא עדיין מאמין שמיליונים הצביעו באופן לא חוקי בבחירות, בהסתמך על דוחו"ת שאיששו הערכות אלו".

לשאלת אחד העיתונאים, אם בכוונת הממשל לפתוח בחקירה סביב הנושא השיב ספייסר, שהממשל "אולי" יעשה זאת.

לפי הדיווח ב"וושינגטון פוסט", בדבריו שנאמרו אמש במהלך פגישה עם הנהגת בית הנבחרים הביע הנשיא טראמפ ביטחון, כי לולא הזיופים בבחירות, הנאמדים לדבריו בכ- 3.5 מיליון הצבעות של מהגרים לא חוקיים, הרי שהיה מנצח גם בסך הקולות הארצי, ולא רק במספר האלקטורים.

יצויין כי האשמות אלו של טראמפ זכו עוד בטרם השבעתו וגם כעת לביקורת רבה מצד בכירים במפלגה הרפובליקנית, כמו יו"ר בית הנבחרים פול ראיין, מייק האקבי ועוד שהזהירו אותו לחדול מהאשמות אלו כל עוד שאין בידיו ממצאים היכולים לאשש את אותם ההערכות.

יצויין, כי במהלך התדרוך נשאל ספייסר נשאל האם הנשיא טראמפ יבקש מהרש"פ בחזרה את הכספים שהועברו לידיהם ע"י אובמה בשעותיו האחרונות כנשיא, אלא שהדובר התחמק ובחר שלא להשיב על השאלה. והסתפק באמירה כללית ש"טראמפ יבדוק כל דולר שמבוזבז בארה"ב או בחו"ל כדי לבדוק האם הוא תורם לאזרחי ארה"ב".

עוד נשאל ספייסר לגבי המימון של ארה"ב, לבתי ספר של האו"ם הנמצאים ברצועת עזה, אלא שגם כאן בחר הדובר להתחמק.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו