קרע בין טראמפ לחתנו היהודי? "כבר אינו היועץ המקורב ביותר"

ג'ראד קושנר, חתנו היהודי של נשיא ארה"ב ומי שהוגדר לאורך הקמפיין כאיש הקרוב אליו ביותר, זועם על מספר החלטו שקיבל טראמפ בניגוד לדעתו - כך מדווחת התקשורת בארה"ב • במוקד חילוקי הדעות: סוגיית החומה והצו האוסר על כניסת מוסלמים לארה"ב

לאורך כל מערכת הבחירות בארה"ב סוקרה בהרחבה דמותו של ג'ראד קושנר, חתנו היהודי של דונלד טראמפ. קושנר, האיש שכונה "היועץ המשפיע ביותר על טראמפ" מונה עם בחירתו ל"יועץ מיוחד בענייני הסכסוך הישראלי-פלסטיני" ולטענת גורמים שונים נועד להיות האיש הקרוב ביותר לטראמפ בבית הלבן.

אלא שלפי התקשורת האמריקנית נוצרו סדקים באידיליה כבר בימים הראשונים של טראמפ בתפקיד.

"מאז ההשבעה נוצר קרע בין הנשיא לקושנר", נטען במגזין ואניטי פייר. ע"פ הדיווח, "המתיחות הגוברת בין השניים נוצרה על רקע הצווים עליהם חתם טראמפ, צווים האוסרים את כניסתם של מהגרים מ-7 מדינות מוסלמיות ומשעים את תכניות קליטת הפליטים. קושנר, שטען שוב ושוב במהלך הקמפיין כי חותנו יאמץ גישה הגיונית ביחס להגירה עם כניסתו לתפקיד, הופתע לגלות כי טראמפ ממהר לחתום על הצווים בניגוד לדעתו".

מהדיווח עולה כי קושנר ניסה לתווך בין טראמפ לנשיא מקסיקו פנייה נייטו, בשל רצונו של טראמפ לבנות חומה לאורך הגבול המשותף. קושנר הצליח לאחר מאמצים רבים הצליח לארגן פגישה בין השניים, אך הנשיא הוביל לביטולה במחי ציוץ אחד, כשכתב בחשבון הטוויטר שלו שאם מקסיקו לא מעוניינת לשלם על החומה שנייטו לא יבוא להיפגש איתו.

גורם בבת הלבן סיפר לכתב המגזין: "מעולם לא שמעתי אותו אומר שהוא כועס לאורך המרוץ לנשיאות. אבל הוא רתח כשהוא שמע על ביטול הפגישה".

משבר זמני או קרע חסר תקנה? ימים יגידו.

דמות המפתח ליד טראמפ: חתנו היהודי ג'ארד קושנר • פרופיל

8 תגובות

הנה התשובה לכל מי ש'הסתמך' על זה שיש לנו 'אחות בבית המלך', תפסיקו כבר לסמוך על דברים כאלו, תתחילו להשען על אבינו שבשמים.

ככה זה נראה כשהעסק הוא עם מישוגינער…

ככה זה נראה כשיש עסק עם שווער …

עם משפחה אוכלים קוגל

לב מלכים ושרים ביד ה'

למערכת JDN ולכל בית ישראל:
אל תהיו תמימים, ואל תאמינו לכל איזה כלי תקשורת נידח בארה"ב שמנסה לסכסך בין טראמפ לחתנו. יחס התקשורת בארה"ב לטראמפ – ידועה, ואין כל תימה שהם מנסים להזיק לו בכל דרך.
שימו לב – מדובר בסה"כ במגזין אחד, ואתם כבר כותבים 'כך מדווחת התקשורת בארה"ב' (כמה וכמה פעמים).
נ. ב. לגופם של דברים, בודאי שלב מלכים ושרים ביד ה', ואין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים. רק רציתי להזכיר לעצמינו לא להסחף אחר הטמטום והעדריות השולטים כיום בעולם, כאילו כל איזה בדל ידיעה באיזה עיתון הוא עובדה.
זכרו: פתי מאמין לכל דבר…

מה פתאום? עוד פנטזיה של הסי אן אן שלא יכולים להשלים עם בחירתו…

אשכרה FAKE NEWS !!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *