טראמפ ניבא ולא ידע מה ניבא? צפו: מהומות מהגרים בשבדיה

שלשה ימים לאחר שהנשיא טראמפ המציא פיגוע שלא היה במדינה הסקנדינבית, פרצו מהומות אלימות וקשות של מהגרים בבירה שטוקלהום • מכוניות הוצתו, חנויות נשדדו, שוטרים נפצעו - אבל איש לא נעצר • בפנים: תיעוד וידאו ממוקדי המהומות

לפני 3 ימים גרם נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, למבוכה מדינית כאשר במהלך נאום שנשא נגד ההגירה לארה"ב הוא השתמש ב"פיגוע שהתרחש בשבדיה ביום שישי האחרון". הבעיה היתה שפיגוע שכזה לא התרחש.

ממשלת שבדיה תבעה את עלבונה וטראמפ התפתל והסביר שגם אם הוא טעה לגבי הפיגוע – הרי שעל עצם הנזקים שהמהגרים, המהווים עשרה אחוז מאוכלוסיית המדינה, אי אפשר להתווכח.

3 ימים חלפו, והנה נראה שנבואת טראמפ מגשימה את עצמה: אמש פרצו בבירת שבדיה, שטוקלהום, מהומות מהגרים קשות, במהלכם התפרעו מאות צעירים מוסלמים באזורים שונים בעיר. התקשורת במדינה מדווחת על מאות מכוניות וחנויות שניזוקו, זאת בנוסף לשוטרים שנפצעו בדרגות שונות בשל אבנים שיודו לעברם.

האבסורד הגדול הוא שבעוד גרף הנזקים וההרס שגרמו המתפרעים עולה בהתמדה, הרי שטור העצורים עדיין עומד על אפס. מדובר ככה"נ על חלק ממדיניות "ההכלה" של הממשלה השבדית. מדיניות שעלולה להוביל את המדינה לאבדון, אבל זה כבר ענין למאמר נפרד.

בוידאו: תיעוד של המהומות בחוצות שטוקלהום

//www.jdn.co.il/news/world_news/803970

3 תגובות

הוא גרם למהומות כדי להינצל מהפשלה שלו

אין תימה על נבואתו.
הרי קבעו חז"ל שמיום שחרב ביהמ"ק – ניתנה הנבואה לשוטים.

רק אני מתחיל לחשוב שטראמפ מארגן את זה???

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו