פעלולן אמריקני הבהיל נהגים רבים באחד הכבישים המהירים בקליפורניה, לאחר שביצע זינוק מרשים עם האופנוע מעל התנועה הזורמת • הנהגים זעמו באומרם כי "הוא מסכן גם אנשים אחרים ולא רק את עצמו" והמשטרה המקומית פתחה בחקירה

הנהגים בדרום קליפורניה לא האמינו למראה עיניהם: קייל קצנדריס, אופנוען אמריקאי נועז, החליט לבצע פעלול מפחיד במיוחד, וזינק מגבעה בצדו האחד של כביש מהיר – לגבעה בצד השני.

בסרטון, אותו פרסם התעלולן ברשתות החברתיות, שם שברו שיאי צפייה, מתועדות הכנותיו של קצנדריס לפעלול המפחיד, ולבסוף הביצוע – שבמהלכו התעופף האופנוען חסר הפחד מעל הכביש, ונחת בעברו השני.

ולמרות ההישג המרשים, חלק מהנהגים במקום הביעו תרעומת על החלטתו של קצנדריס לבצע את הפעלול במקום כה מרכזי – מה שעשוי לסכן אנשים נוספים.

"הוא מסכן גם אנשים אחרים ולא רק את עצמו", אמרה עדת ראייה. "אלה לא רק הפציעות שלו – זה גם קשור לאנשים אחרים". בשלב זה נחקרת התקרית על ידי הרשויות המקומיות.

כתב רשת CBS טום וויט שוחח עם אחד מחבריו של הפעלולן שטען שעבור קייל זו שיגרה, וכי הפעלול רק נראה דרמטי בגלל התנועה שזורמת בכביש כמה מטרים מתחתיו. במחלקת התנועה של משטרת קליפורניה לא הסכימו עם הטענה כי מדובר באירוע שגרתי ופתחו בחקירה.