הוקמה המצבה של הילד לייבי קלצקי • גלריה

נחמן קלצקי, רבו וקרובי משפחה וידידים התכנסו בבית הקברות היהודי בניו ג'רסי להקמת מצבה לילד לייבי קלצקי לקראת יום היארצייט הראשון

לקראת יום היארצייט של הילד לייבי קלצקי שנרצח לפני 11 חודשים בבורו פארק על ידי הרוצח לוי ארון, הוקמה אתמול המצבה בבית העלמין בניו ג'רסי בהשתתפות אביו ר' נחמן, רבו הגאון רבי בנימין אייזנברג וכשלושים איש נוספים, ביניהם בני משפחה וידידים.

אחרי שקראו פרקי תהילים ואמרו 'קל מלא רחמים', הדליקו נרות לעילוי נשמתו של הילד. משם נסעו לאולם בית שרה בבורו פארק לסעודה במהלכה נישאו דברי חיזוק והתעוררות על ידי הגאון רבי בנימין אייזנברג, רב בית הכנסת 'היכל התפילה'.

דובר ארגון 'מתעסקים' סיפר בשיחה עם JDN כי כתיבת ספר התורה לעילוי נשמתו של לייבי בעיצומה. חגיגת הכנסת ספר התורה לבית הכנסת תיערך אי"ה אחרי הקיץ.

צילום יום הקבורה: JDN • צילום הקמת מצבה: Thelakewoodscoop.com

קוברים את הילד לייבי קלצקי הקמת מצבה של לייבי קלצקי הקמת מצבה של לייבי קלצקי (1) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (2) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (19) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (3) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (4) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (5) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (6) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (7) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (8) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (9) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (10) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (11) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (12) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (13) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (14) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (15) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (16) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (17) הקמת מצבה של לייבי קלצקי (18)

9 תגובות

מזעזע להיזכר שוב ברגעי המתח והדאגה מהיעלמותו ולאחר מכן גילוי מותו הטראגי והאכזרי שעדיין בלתי נתפס.
מה נותר לומר שיהא זכרו ברוך לעד ולנצח נצחים.

איפה קברו אותו ?
במקום שנרצח או בבית עלמין רגיל?

בארה"ב מקימים מצבה רק אחרי שנה? למה? מישהוא יוכל להסביר לי? אם כן תודה!

קברו אותו בבית העלמין בניו ג'רזי אשר לכל קהילה יש חלקה מסודרת ל"ע
ונראה לי שגם בארץ יש הנוהגים להקים מצבה ככלות שנה

לייבי ת.נ.צ.ב.ה

אין שום מנהג להקים המציבה ככלות השנה, רק כל אחד מבין שזאת מצטער מאוד את הורים של לייבי ובעבור זאת לא היה הקים המציבה עד עכשיו, הם פשוט לא היה מוכן על זה

קברו אותו בבית חיים וואשאניגטן בניו דזערסי

תודה רבה! לרוני וליענקי תודה!

נורא נוראות.

ליענקי מה המציבה מצער יתר? אין יותר גרוע מהסיפור!!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *