עסקנים בארה"ב התכנסו כדי לדון בעניינו של יעקב אסטרייכר

יעקב אסטרייכר עדיין בכלא וביום שני הבא אמור להתקיים דיון נוסף במשפטו בבוליביה. עסקנים בארה"ב התכנסו כדי לבחון מה עוד ניתן לעשות כדי לגרום לשחרורו. כל הפרטים

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

 • "אנשים ניסו להתפרץ למשאית הגופות" העדויות של זק"א

  תוכן מקודם

עסקנים ואנשי ציבור מהקהילה היהודית בניו יורק התכנסו אתמול בביתו של העסקן יהודה פרלשטיין, בפגישה מיוחדת שיזם עם בכירים בממשלה, כדי לטכס עצה כיצד לפעול לשחרורו של האסיר היהודי בבוליביה – יעקב אסטרייכר.

במפגש המיוחד השתתפו שרים בכירים ומנהלי ארגונים. בסוף הפגישה, ואחרי נאומים של כמה מהמשתתפים, סוכם כי ביום רביעי הקרוב יתכנסו שוב במטרה ללבן את הסוגיה מול הבית הלבן. הקבוצה שתומכת בשחרורו של אסטרייכר ואף פועלת לשם כך, תיצור קשר עם שרת החוץ הילארי קלינטון ויבדקו מה נעשה עד כה לשחרורו, והאם ניתן לעשות עוד.

עוד באתר:

[postim]

ביום שני הבא יתקיים דיון נוסף במשפטו הארוך של אסטרייכר בבוליביה ויהודי הגולה אשר עוקבים בדריכות אחרי הפרשיה, מצפים לבשורות טובות. כמו כן, נערכות תפילות להצלחת משפטו של יעקב יהודה בן שיינדל.

בחודש האחרון אחדים מחברי הסנאט שלחו מכתבים לשגרירות בוליביה בארה"ב כדי שזאת תזרז את שחרורו של אסטרייכר ותדאג לכל צרכיו.

צילום: JDN

מפגש למען שחרורו של אסטרייכר מפגש למען שחרורו של אסטרייכר (1) מפגש למען שחרורו של אסטרייכר (2) מפגש למען שחרורו של אסטרייכר (3) יעקב אסטרייכר מובא לדיון בבית המשפט בבוליביה

יעקב אסטרייכר בכלא

כך נראה בית הכלא בבוליביה

הכלא בבוליביה

3 תגובות

מצפה לשמוע בשורות טובות,

כל הכבוד העסקן הרב יודל פערלשטיין טשעירמאון בארא פארק קאמינויטי בארד.

לא מבין מדוע לא משחד ובורח במיוחד כאשר היה במצר בית ולשלם כסף לטייס או לשכור מטוס פרטי או דרך הים. ידוע שזה מדינה שפקידיה ואנשי מימשל אוהבים שוחד.אפשר גם באופן חוקי להציע כמה מליונים תמורת שחרורו. העסקנים לא יודעם מה שאני יודע?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן