הנשיא תקף שוב את תעשיית "הפייק-ניוז" לטענתו ואמר שההדלפות מהבית הלבן לגבי הקשר הרוסי של חתנו היהודי ג'ארד קושנר הן שקרים מפוברקים: "הרבה מההדלפות שיוצאות מהבית הלבן הן שקרים שהומצאו לחלוטין ע"י תקשורת הפייק ניוז"

לאחר תשעה ימי מסע שבהם לא התייחס לסקנדלים פוליטיים, נשיא ארה"ב דונלד טראמפ חוזר לעצמו ותוקף את מה שהוא מכנה "פייק ניוז" לגבי ההדלפות מהבית הלבן על חתנו, ג'ארד קושנר עם טענות לקשרים אפלים בינו לבין ההנהגה ברוסיה .

"תמיד כשאתם רואים את המילים 'מקורות מוסרים', והם לא נוקבים בשמות… ייתכן מאוד שהמקורות הללו לא קיימים אלא הומצאו ע"י כותבי החדשות. פייק ניוז היא האויב!"

אחר כך הוסיף: "לדעתי, הרבה מההדלפות שיוצאות מהבית הלבן הן שקרים מפוברקים שהומצאו לחלוטין ע"י תקשורת הפייק ניוז".

כזכור על פי הדיווחים בסוף השבוע, קושנר ביקש מהרוסים להעמיד לרשותו קו תקשורת מוגן, בכדי שיוכל לתקשר עם מוסקבה בלי חשש לציתותים. מזכיר הגנת המולדת, ג'ון קלי, אמר היום לרשת פוקס ניוז שכל ערוץ תקשורת בין ארה"ב למדינה אחרת, כולל רוסיה, "הוא דבר טוב". "זה לא מפריע לי", אמר על הדיווחים. "אני לא רואה את זה כעניין גדול".

דיווח: "חתנו היהודי של טראמפ במרכז חקירת הקשרים עם רוסיה"

לפי דיווחים ב'ניו יורק טיימס' הבית הלבן ביטל בימים אלה מסע נשיאותי למדינת איווה, והקים תכנית למזער את הנזק שגרם טראמפ תקשורתית לבית הלבן לאור החשדות נגד קושנר.

בין הצעדים: הרחבת הצוות המשפטי של הנשיא, וארגון מחדש את הצוות שינהל את התגובות לתקשורת שלו.

הצוות המשפטי הפרטי של טראמפ, מתכונן להיפגש בוושינגטון כדי להתמודד עם שאלות חדשות על מגעים בין מר קושנר לבין נציגי נשיא רוסיה פוטין.

קושנר שאירגן את המסע למזרח התיכון ולאירופה אך לא חזר יחד עם הנשיא. יחזור לוושינגטון בעוד כמה ימים. על אף החשדות נגדו אין לו שום כוונה להתרחק מתפקידו כיועץ בכיר או לצמצם את תפקידיו, כך לפי אנשים המקורבים אליו.