אירוע טרור בשאנז אליזה: נהג רכב התנגש בכוונה בניידת משטרה ומת לאחר מיכן מפצעיו. איש מלבדו לא נפגע באירוע והמשטרה המקומית מעדכנת כי ברכבו של הנהג נמצאו כלי נשק רבים, ביניהם רובה קלצ'ניקוב, רימוני יד ובקבוקי תבערה

נהג מכונית התנגש בניידת משטרה בשאנז אליזה בפריז, וכוחות הביטחון של צרפת חושדים שמדובר בניסיון פיגוע. בעת ההתנגשות אירע פיצוץ במכוניתו של הנהג, שנהרג, והיא עלתה באש. הנהג היה חמוש.

הנהג נוטרל, וכעבור זמן קצר נמסר כי נהרג. איש לא נפגע מלבדו. לפי דיווחים הוא נפצע בעימות עם השוטרים לאחר ההתנגשות. חבלנים נקראו לזירה בשל חשש שיש חומרי נפץ שלא התפוצצו. דובר משרד הפנים הצהיר כי נראה שהמעשה של הנהג היה מכוון.

משטרת צרפת קראה לאזרחים להתרחק מהמקום, אבל הדגישה כי המצב בשליטה מלאה. חקירת האירוע הופקדה בידי היחידה ללוחמה בטרור. המשטרה עדכנה כי ברכבו של הנהג נמצאו כלי נשק רבים, ביניהם רובה קלצ'ניקוב, רימוני יד ובקבוקי תבערה.

לפני כמעט חודשיים רצח מחבל מדאעש שוטר בשאנז אליזה ופצע עוד שניים. המחבל יצא ממכונית וירה בהם בקלצ'ניקוב. צרפת נמצאת בשנתיים וחצי האחרונות בכוננות גבוהה בעקבות הפיגועים הקשים שספגה מידי דאעש. בפיגועים האלה נרצחו יותר מ-200 בני אדם ומאות נוספים נפצעו.