לפחות 120 הרוגים בפיצוץ משאית נפט בפקיסטן • צפו

משאית שהובילה מכלית נפט התהפכה לאחר שביצעה פנייה חדה שהובילה להתרסקותה. מקומיים רבים הגיעו למקום על מנת לשאוב נפט, ולפי הדיווחים, העובדה שחלק מהם עישנו, הובילה לפיצוץ שגבה את חייהם של לפחות 120 איש. 130 נוספים נפצעו

לפחות 120 בני אדם נהרגו וכ-130 נפצעו בפיצוץ של משאית נפט במזרח פקיסטן, כך דיווחו הבוקר (ראשון) גורמים רשמיים במדינה האסייתית. הפיצוץ אירע לאחר שהמשאית נפלה מהכביש עליו נסעה בעיר בהוואלפור במזרח המדינה בעקבות פנייה חדה והתרסקה על הקרקע.

האירוע התרחש הבוקר (יום א'), והנפט שניתז מהמכלית נאחז בתושבים שרצו למקום כדי לאסוף את הדלק הנוזל. לפי דיווחים שלא אומתו, נהגים שאחזו בסיגריות בוערות הגיעו למכלית אף הם במטרה לקחת דלק, והם שהציתו את השרפה הענקית. המשטרה ניסתה להדוף אותם ולתחם את האזור, אך נכשלה בעקבות מספר האנשים הגדול.

ראש ממשלת פקיסטן מוחמד נוואז שריף הביע צער על התקרית ועל אובדן חיי האדם. בהודעה מטעמו נמסר כי הנחה את שלטונות המחוז לספק סיוע רפואי מלא לנפגעים, ושלח את איחוליו למשפחות הנפגעים. ראש ממשלת המחוז מוחמד שבאז שריף מסר כי תיפתח חקירה לבירור נסיבות המקרה.

ד"ר ריזוואן נסיר. מנהל שירותי ההצלה של מחוז פונג'ב, ציין כי המחלצים אוספים הגופות שנשרפו באופן חמור, רבות מהן מעבר ליכולת זיהוי. יהיה צורך בבדיקות די-אן-אי כדי לזהות אותן. בשרפה הושמדו כמה רכבים וכשבעים אופנועים. לאחר מאמצים מרובים, הצליחו כוחות כיבוי האש להשיג שליטה על הלהבות.

5 תגובות

הוידאו מכיל תמונות קשות לצפיה, לא מתאים לאתר, תורידו אותו

זה לא בן אדם ששוכב שם על הכביש ליד האופניים?

תמונות לא מתאימות לאתר

גם תמונה ראשית וגם קליפ לא מתאים לאתר הנקי בד"כ ואם אפשר לתקן את הטעות נשמח מאוד

להוריד את תמונה הראשית וכן הסרט

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *