דיווח: הדמוקרטים בארה"ב החלו בהליך הדחה נגד טראמפ

חבר דמוקרטי בבית הנבחרים, בראד שרמן הגיש בקשה להליך הדחה נגד נשיא ארה"ב בגין שיבוש הליכה משפט במהלך החקירה הפדרלית שמתנהלת בנוגע להתערבות הרוסית בבחירות לנשיאות. ככה"נ המהלך לא יעבור בבית הנבחרים בגלל רוב רפובליקני

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • שמיים סגורים: שערי דמעות לא ננעלו בליזענסק

  תוכן מקודם

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

חברי בית נבחרים דמוקרטים החלו לראשונה בהליך הדחה רשמי נגד נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. כך דיווח הערב (ה') אתר החדשות The Hill.

לפי הדיווח הציר הדמוקרטי בראד שרמן מקליפורניה הגיש בקשה לתחילת הליך הדחה נגד טראמפ בגין שיבוש הליכה משפט במהלך החקירה הפדרלית שמתנהלת בנוגע להתערבות הרוסית בבחירות לנשיאות ארה"ב ב-2016.

כפי שידוע הסמכות הבלעדית להדחת נשיא אמריקני מוקנית לבית הנבחרים בלבד.

ההדחה תיושם בפועל לאחר קיום משפט לנשיא בסנאט.

ככה"נ ההדחה לא יעבור בבית הנבחרים מכיוון שלרפובליקנים יש יתרון של 24 מושבים על פני הדמוקרטים.

הסיכוי שהליך ההדחה נגד טראמפ יבשיל נמוך מאוד, בייחוד כל זמן שאין כתב אישום ישיר נגדו בפרשת הקשר של אנשי הקמפיין שלו עם גורמים רוסיים במהלך הבחירות לנשיאות ארה"ב.

2 תגובות

הסוף לדמוקרטיה: אם בארה"ב – דגל הדמקורטיה בעולם – כבר לא מקבלים את תוצאות הבחירות הדמוקרטיות, וזאת עוד ע"י ה"דמוקרטים".., מה לנו הישראלים כי נַלִין?
מן הסתם תיווצר כעין מפולת שלגים; בכל העולם – במהירות אבל בטוח – כבר לא יקבלו המפסידים את הכרעות הדמקורטיה. – האנדרלמוסיה תשלוט בכל; בתקשורת, בפוליטיקאים ובעם. – כבר לא ייתנו לרציונל לשלוט, רק לאמוציונל. – והאמוציונל הלא זהו כוח ואגו.. התוצאה: מלחמות אגו וכוח בכל העולם, שאחריתן מי יְשוּרֶן?

אני לא מבין מה הדרמה.
כאן בארץ קוראים לזה "הצעת אי אימון"…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן