זעם בברסלב: החשמל בציונו של רבי נחמן נותק לשבועיים ימים

זעם בברסלב: בהוראת קצין הכבאות הראשי של אומן נותק החשמל מציונו של הרה"ק רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן, משך שבועיים ימים".

בחסידות ברסלב העולמית קיבלו בזעם את הוראת הרשויות האוקראיניות לא להזרים חשמל של תאורה ומיזוג לציון הקדוש של רבי נחמן מברסלב זיע"א באומן.

קרא עוד:

[postim]

הסיבות הרשמיות היו: העדר רישיון, העדר מטפי כיבוי נאותים, ועוד כהנה. בברסלב טוענים שהכל נגרם כתוצאה מסחבת ארוכה שמערימה הממשלה האוקראינית. "מקום קדוש ומכובד כזה, שמביא רבבות חסידים, ראוי שיכבדוהו", אמרו שם.

בתחילה, קיבלו בברסלב ארכה בת 40 יום, אלא שגם בזה לא עמדו ברשויות. רק לאחר פעילות אינטנסיבית של עסקנים, מדווחים ב"הלוח של ברסלב", שב החשמל לפעול, והמיזוג במקום, האפוף חומם בן 40 מעלות, שב למקומו לנוחיות המתפללים הרבים.

בברסלב פועלים כדי למנוע הישנות מקרים.

3 תגובות

נמאס כבר מפולחן הקבר איך אמר יעקב אבינו שלא יעשוני מצרים עבודת כוכבים

אשרי הנוסעים על ציונך, והלומדים מאמריך. (מתוך השיר על רשב"י), כי אנחנו היהודים יודעים מה זה כח של קברי צדיקים, כ' בזוה"ק שהסיבה שלא יודעים את מקום קבורת משה רבינו ע"ה כדי שלא יפצירו על הגאולה, ויהיה חייב להיות מיד, מוכח שקברי צדיקים מעל הכל, וכבר אמר רביה"ק, שאת קברו ידעו ואעפ"כ יהיו מניעות.

קודם כל זה לא מתוך השיר זה ליצן כתב שם תוספת ושנית לא פוסקים מהזוהר ושלישית לא מצטטים זוהר באינטרנט אנשים שאינם שולטים בש"ס ופוסקים שמצטטים ספרים אחרים הם מסוכנים לציבור

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו