טקסס שוקעת: שכונות שלמות ביוסטון הוצפו, אלפים חולצו • צפו בתיעוד

4 הרוגים, עשרות פצועים, מאות רחובות שהוצפו, אלפים שחולצו ומאות אלפים מנותקים מחשמל: למרות ההיחלשות היחסית שלה, הסופה 'ארווי' ממשיכה לחולל שמות בטקסס. הנפגעת העיקרית: עיר הבירה יוסטון, הרביעית בגודלה בארצות הברית

סופת ההורקין 'ארווי' שנחלשה קלות מאז שפקדה את עיירת הנופש רוקפורט ממשיכה לחולל שמות בטקסס: כפי שדיווחנו אמש, היערכות הרשויות מנעה נפגעים רבים בנפש, אך בכל הקשור לנזקי רכוש – המצב רק הולך ומחמיר.

מאז אמש מי שסופגת את מירב הנזקים היא עיר הבירה יוסטון, העיר הרביעית בגודלה בארצות הברית, שמתמודדת עם הצפות ונזקים חסרי תקדים בהיקפם. שכונות רבות בעיר הוצפו לחלוטין ומאות אלפי בתים מנותקים מחשמל.

בנוסף, כמה אלפי בני אדם חולצו באמצעות סירות או מסוקים לאחר שנשקפה סכנה לחייהם. פעולות החילוץ נמשכות כל העת. יצוין כי עד כה גבתה הסופה את חייהם של ארבעה אנשים.

למרות המצב הקשה, הרשויות ביוסטון עומדות מאחורי ההוראה שניתנה לתושבים להישאר בבתיהם. "אם אנשים היו יוצאים החוצה בניסיון להימלמט – המצב היה קשה בהרבה, זה היה נגמר בקטסטרופה", אמר מפקד כוחות ההצלה באחד מאזורי האסון.

כאמור, למרות שהסופה כבר לא מוגדרת 'הוריקן' אלא 'סופה טרופית' – היא ממשיכה לחולל נזקים. ההערכות האופטימיות מדברות על כך שהיא תחלוף רק בסוף השבוע.

בוידאו: תיעוד אווירי של אזור שהוצף

בוידאו: הכביש הראשי הפך לנהר. במקום אספלט – מים, במקום מכוניות – סירות

בוידאו: עיתונאים מסתכנים כדי לדווח בזמן אמת מאזורי האסון

בתמונה: הכביש הוצף. המים הגיעו עד לגובה הרמזורים והתמרורים

עוד תיעודים מהסופה הקשה תמצאו בלינק המצורף
//www.jdn.co.il/news/world_news/877534

3 תגובות

עד מתי ייבנו בחו"ל בתים מעץ ומפלסטיק ? המצאת הבטון עדין לא הגיע אליהם ?

אכן הליקוי חמה על ארצות הברית ידע מה הוא מבשר….
המסורת היהודית לא טועה..

העיקר הכלב בסירה……..חפש בסרטון

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן