צילום מסך מתוך יוטיוב

ברכת הנשיא טראמפ לעם היהודי לשנה החדשה • צפו

"הקהילות היהודיות ברחבי ארה"ב, ובעולם כולו, נכנסות לזמן של תפילה, תשובה וחזרה לערכים ולמסורות הקדושים המכוונים את האופי המדהים ואת הרוח של העם היהודי", אומר הנשיא טראמפ בסרטון מיוחד עם ברכת שנה טובה שפירסם הלילה. צפו

11 תגובות

מה עם תרגום?

תוסיפו תרגום לעברית. דחוף!!!!!!!!! (עוד מעט כבר ר"ה וזה לא יהיה רלוונטי)

תרגום בבקשה

לא מבין כלום

לכו תלמדו ליבה!

ממי אתם מבקשים תרגום?
נראה לכם שמישהו במערכת מבין אנגלית?

אה משה, עוד מעט כבר ראש השנה וזה לא יהיה רלוונטי אה?
אי אפשר להיכנס לר"ה בלי ברכתו של טראמפ??????

קבלו תרגום זריז:
בשם כל האמריקאים, אני רוצה לברך את המשפחות היהודיות ברכות רבות לשנה החדשה. הימים הנוראים הם ימים של התבוננות (רפלקציה) בשנה הקודמת ותקוה להתחדשות בשנה הבאה. קהילות יהודיות ברחבי המדינה והעולם נכנסות לזמן של תפילה, כפרה ו(חזרה ל) הערכים המקודשים והמסורת המלווים את האפיון המדהים והרוח של העם היהודי.
אנו מחזקים את הקשר הבלתי ניתן להפרדה בין ארצות הברית וישראל ואנו מבקשים מאלוקים צדק, כבוד ושלום.
מלאני ואני מאחלים לכולם שנה מתוקה ושלווה שאנו מקווים כי תביא הרבה ברכות לכולם.
תודה רבה, שאלוקים יברך אתכם, אלוקים ברך את אמריקה!

מה אתם צריכים תרגום???
יש הלכה לא להביט בפני רשע
אני אישית לא ראיתי את הסרטון!

"בשם כל האמריקאים אני רוצה לאחל למשפחות היהודיות הרבה ברכות לשנה החדשה הימים הקדושים והנעלים הם זמן של התבוננות בשנה שעברה ותקווה להתחדשות בשנה הבאה", פתח הנשיא.

"קהילות יהודיות ברחבי המדינה ומסביב לעולם נכנסות לזמן של תפילה, חזרה בתשובה והתמסרות מחדש לערכים הקדושים של המסורת שמדריכים את האופי המדהים והרוח של העם היהודי", הוסיף טראמפ ואמר "אנחנו מאשרים מחדש את הקשר בין ארה"ב לישראל ומבקשים מאלוקים להביא צדק, כבוד ושלום על כדור הארץ".

את הברכה סיים טראמפ באופן אישי, "מלניה ואני מאחלים לכולם שנה טובה ומתוקה, בריאה ושלווה, שאנו מקווים שתביא הרבה ברכות לכולם. תודה רבה לכם, שאלוקים יברך אתכם ושאלוקים יברך את אמריקה".

תרגום,
לכל היהודים מאמריקה ובכל העולם אני אוהב אתכם בחג הגדול שלכם אני מודה לכם על התמיכה בי, יש לי סוד לומר לכם אני מתגייר מיד אחרי ראש השנה כמו ביתי איוונקה, כי גיליתי הרבה דברים יפים ביהדות ואני אוהב אתכם, יועצי בבית הלבן אומרים לי שאני עלול לדאוג יותר ליהודים מכלל אזרחי אמריקה ובכן אני אומר אני נשיא של כל אזרחי אמריקה ללא יוצא מן הכלל, את החג הזה אני עוד יעביר כמו גוי, אבל לא עוד, להיתראות בשטיבל
שנה טובה ומתוקה.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו