מִי בָרַעַשׁ: רעידת אדמה בעוצמה של 7.1 פקדה את מקסיקו וגרמה לנפגעים רבים. מספר ההרוגים מטפס במהירות. בין ההרוגים: עשרות תלמידי בית ספר שקרס • בפנים: בנינים קורסים ואזרחים נמלטים: תיעוד של רעידת האדמה בזמן אמת

שוב רעידת אדמה עוצמתית במקסיקו: פחות משבועיים לאחר רעידת האדמה שגבתה את חייהם של 32 בני אדם, התרחשה הלילה (שעון ישראל) רעידת אדמה עוצמתית עוד יותר וגבתה מחיר גבוה מאוד בחיי אדם.

לפי שעה מספר ההרוגים עומד על 224, כשמידי מספר דקות מעדכנות הרשויות את המספר כלפי מעלה. מספר הפצועים מתקרב לאלף. יצוין כי למעלה מעשרים מההרוגים הם ילדים שנפגעו בבית ספר שקרס.

בנוסף הרשויות מדווחות על כמה מאות נעדרים וכוחות החירום עושים מאמצים לאתרם ולחלצלם. החשש הגדול של הרשויות הוא כי חלק גדול מהם אינם בחיים.

ענין נוסף שמדיר שינה מעיני הרשויות וכוחות החירום: מבנים רבים נפגעו ברעש ועוד לא קרסו. המבנים הללו צפויים לקרוס כבר בשעות או בימים הקרובים ואזרחים שלא מודעים למסוכנות שלהם עלולים להיפגע. במטרה להתמודד עם הענין הזה מנסים כוחות החירום במקסיקו למפות את המבנים הללו ולהרחיק מהם אזרחים.

ישראל נרתמת לסייע: בעקבות רעידת האדמה הקשה במקסיקו, הגיעה פנייה לישראל בבקשת סיוע. ראש הממשלה בנימין נתניהו הנחה לארגן משלחת סיוע- הצלה וחילוץ שתצא למקסיקו בהקדם האפשרי.

בסרטונים: בנינים קורסים ואזרחים נמלטים: תיעוד של רעידת האדמה בזמן אמת