ילדה יהודיה הותקפה בפריז על ידי חבריה לכיתה ואושפזה. על קירות בית משפחתה נכתבו כתובות גרפיטי גזעניות: "לדפוק את היהודים, מוות ליהודים" • אותה משפחה מצאה בשנים האחרונות מעטפות בתיבת הדואר המכילות כדורי רובה עם המסר "אללה אכבר"

ילדה יהודייה בת 10 מפריז אושפזה לאחר שספגה מכות קשות מ"חבריה" לכיתה בבירה הצרפתית – כך מדווח האתר jewishpress. הילדה הגיעה לבית החולים עם חבלות קשות בצלעות ובבטן, ואושפזה למשך 10 ימים עד שהחלימה.

על פי משפחתה של הילדה, שזוהתה רק בשמה הפרטי – נס, היא הותקפה מספר פעמים בעבר: אמה סיפרה למשטרה שילדים בכיתתה של הילדה בבית הספר הציבורי במחוז 18 בפאריס, שם מתגוררת גם אוכלוסייה מוסלמית גדולה, היכו אותה פעמים רבות ולפעמים מדי יום, "רק בגלל שהיא יהודייה". כעת היא תועבר לבית ספר אחר.

על פי הדיווח נרשמו ביום רביעי האחרון סיסמאות וכתובות גרפיטי אנטישמיות בצד הבית של משפחה יהודית בפרבר המזרחי של נויסי לה גרנד בפריז. "לדפוק את היהודים, מוות ליהודים, חיים ארוכים לפלסטין", כך הופיע בכתובות הגרפיטי.

לדברי פרנסיס קאליפאט, נשיא איגוד הקהילות היהודיות בצרפת, ההתעללות האנטישמית הפכה את בתי הספר הציבוריים לא בטוחים ליהודים, מה שהוביל לירידה חדה במספר היהודים ששולחים אליהם אל ילדיהם.

לפי ארגון BNVCA, המבצע מעקב אחר תקריות אנטישמיות ואלימות בצרפת, הוונדליזם הוא חלק ממסע הפחדה שנועד לסלק את המשפחה מביתה. אותה משפחה מצאה בשנים האחרונות מעטפות בתיבת הדואר המכילות כדורי רובה עם המסר "אללה אכבר", וקליע של רובה ציד עם המסר: "הכדור הבא הוא בשבילכם".

אנטישמיות בצרפת: הרוצח צעק אללה אכבר ונשלח לפסיכיאטר