פעיל של ארגון שמאל אמריקני נעצר לאחר שהשליך דגלי רוסיה לעבר הנשיא טראמפ בעודו הולך לארוחת הצהרים בבית הלבן. המפגין צעק: "נשיא ארצות הברית חבר לסוכנים רוסיים בכדי לגנוב את הבחירות, עלינו לדון אותו בבגידה בקונגרס"

תקרית חריגה בוושינגטון: נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, הותקף היום (ג') בגבעת הקפיטול על ידי עובר אורח שזרק לעברו דגלי רוסיה והאשים אותו בבגידה.

"טראמפ הוא בגידה. למה אתם מדברים על רפורמה במסים כשאתם צריכים לדבר על בגידה. נשיא ארצות הברית חבר לסוכנים רוסיים בכדי לגנוב את הבחירות", זעק האדם שהזדהה בשם ראיין קלייטון. אנשי אבטחה לקחו את קלייטון לחקירה.

על אף שלא נשקפה לטראמפ סכנה האירוע נתפס כפרצה ביטחונית. הציבור הרחב נכנס לגבעת הקפיטול רק כחלק מסיורים או פגישות וכל שאר המבקרים במקום, כולל עיתונאים מקבלים את האישורים רק לאחר שעברו בדיקות ביטחוניות קפדניות.

הנשיא הגיע לגבעת הקפיטול לצורך פגישה עם חברי המפלגה הרפובליקנית. בין היתר, הפוליטיקאים צפויים לדון ברפורמת המסים שטראמפ מנסה לקדם.
אחד מהנוכחים בפגישה הוא הסנטור הרפובליקני הבכיר בוב קורקר שתקף את טראמפ וכינה אותו "שקרן בלתי נלאה".

בסדרת ראיונות האשים קורקר את טראמפ בשקרים וטען כי פגע במעמדה של ארה"ב בעולם. טראמפ, בתגובה, תקף את קורקר וכינה אותו "אדם במשקל נוצה שלא מסוגל להיבחר מחדש".