לפחות 27 בני אדם נהרגו מירי שביצע אלמוני סמוך לשעה 10:30 (שעון מקומי) בכנסייה בטקסס. בין הנפגעים מהירי בכנסייה גם ילד כבן שנתיים. עוד 24 בני אדם נפצעו. על פי דיווח של רשת CNN היורה חוסל אחרי מרדף קצר ואירוע הירי הסתיים

אירוע ירי בארה"ב: לפחות 27 בני אדם נהרגו הערב (א'), ועוד רבים נפצעו באירוע ירי בכנסייה בסת'רלנד ספרינגס, שבטקסס, ארה"ב, כך על פי דיווחים שונים בכלי תקשורת מקומיים.

כוחות משטרה רבים הגיעו לזירת הירי, כמו גם מה-FBI, ופתחו בחקירה. היורה עצמו נהרג לאחר קרב יריות. בשלב זה עדיין לא ברור מה המניע לאירוע, שהתרחש באיזור השעה 11:30 (שעון ארצות הברית) בכנסייה המקומית.

לדברי עדי ראייה, צוותי רפואה הגיעו למקום, פינו חלק מהנפגעים לבתי חולים באזור, ואף הוציאו מהזירה הרוגים. בין ההרוגים לפחות ילד אחד. עדי ראייה נוספים טענו כי כמה עשרות יריות נשמעו. הזירה נמצאת כ-35 מייל מזרחית לסן אנטוניו.

"עדיין לא ידוע כמה נפגעים בדיוק פונו עד כה לבית החולים", אמר דובר אחד מבתי החולים שקיבלו את הנפגעים הרבים, "הנפגעים עדיין ממשיכים לזרום".

ג'וסף סילבה, תושב האזור, סיפר כי "המשטרה ביקשה מכל התושבים להישאר בבתיהם".

נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, שנמצא בימים אלו ביפן, כתב בחשבון הטוויטר שלו: "ה-FBI ורשויות החוק נמצאים בזירה. אני מפקח על המצב מיפן".