משטרת ניו יורק הוזעקה בעקבות דיווח על פיצוץ שאירע בתחנת אוטובוסים מרכזית. השוטרים עצרו חשוד, תושב בנגלדש בשנות ה-20 לחייו, שנתפס לאחר שפוצץ מטען חבלה שהיה קשור לגופו. ארבעה בני אדם נפצעו • צפו בתיעוד מהזירה

אירוע ביטחוני במנהטן: מטען חבלה פוצץ היום בתחנת רכבת תחתית באזור מסוף האוטובוסים הגדול בעיר ניו יורק (Port Authority), שנמצא בסמוך לטיימס סקוור. חשוד בשנות ה-20 לחייו מבנגלדש, שנשא עליו מטען חבלה שכנראה התפוצץ חלקית, נעצר וסובל מפציעות קשות אך שאינן מסכנות את חייו. המשטרה עדכנה כי ארבעה בני אדם נוספים נפצעו ומצבם אינו קשה.

הפיצוץ אירע בשעה 7:30 בבוקר (שעון מקומי) בקרבת פינת השדרה השמינית עם רחוב 42. מקור משטרתי מסר לתקשורת האמריקנית כי לפי הדיווחים הראשוניים מהזירה, ייתכן כי מדובר במטען צינור שהתפוצץ במנהרה של הרכבת התחתית. בכמה כלי תקשורת שונים בארה"ב מדווח כי החשוד שנעצר, שגר בברוקלין, נשא עליו גם מה שנראה כמו כבלים וסוללה גדולה.

ברשת CNN דווח כי האזור שבו אירע הפיצוץ כנראה לא היה "היעד המיועד לפיצוץ", וייתכן שהמטען התפוצץ מוקדם מהצפוי והביא לפציעתו של החשוד שנעצר. חוקרי טרור של ה-FBI מסייעים למשטרה המקומית לחקור את נסיבות הפיצוץ. קווי הרכבת התחתית הסמוכים נסגרו לתנועה. נוסעים פונו מהתחנות הקרובות למקום האירוע כאמצעי זהירות. כלי תקשורת במדינה מדווחים כי ראש העיר ניו יורק ביל דה בלאזיו ונשיא ארה"ב דונלד טראמפ מקבלים עדכונים שוטפים על פרטי האירוע.