מחר: הצבעה באו"ם על ביטול ההכרה בירושלים

על פי דיווח בסוכנות הידיעות רויטרס במועצת הביטחון של האו"ם יצביעו מחר על החלטה שגובשה על ידי המצרים ולפיה האמריקנים יידרשו לשוב בהם מההכרה בירושלים כבירת ישראל. ההצעה צפויה לתמיכה רחבה, אך וושינגטון ככל הנראה תטיל וטו על ההצבעה

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

מועצת הביטחון של האו"ם תצביע מחר (ב') על הצעת חוק שקוראת לארה"ב לסגת בה מההכרה בירושלים כבירת ישראל. על פי דיפלומטים הקשורים להצעה אין להכרזתו של טראמפ תוקף משפטי ולפיכך יש לבטלה.

הצעת החוק שגובשה על ידי המצרים הופצה אתמול בקרב 15 חברים במועצת הביטחון והיא איננה מזכירה באופן מפורש את ארה"ב או את דונלד טראמפ. ככל הנראה היא תזכה לתמיכה נרחבת אך וושינגטון צפויה להטיל וטו על ההצבעה.

בתום ישיבה שנערכה במועצת הביטחון לאחר הכרזת טראמפ בסיום הישיבה פרסמו השגרירים של שוודיה, צרפת, בריטניה ואיטליה הצהרה משותפת וגינו את החלטת ארה"ב. "ההחלטה לא עומדת בפה אחד עם החלטות מועצת הביטחון ולא מסייע לקידום השלום באזור", אמרו.

"הססטוס של ירושלים חייב להיקבע במו"מ בין ישראל לפלסטינים", הוסיפו השגרירים. "לפי עמדת האיחוד האירופי- ירושלים צריכה להיות הבירה של ישראל ושל המדינה הפלסטינית – עד אז איננו מכירים בשום ריבונות על ירושלים".

4 תגובות

השם תעזור
בימים ההם בזמן הזה
בזכות החשמונאים
בזכות התשובה
בזכות רחמיך הרבים עלינו….

רשעים ארורים !!

עולם צבוע ואנטישמי!

יחח שמם ויד זיכרם! רשעים ארורים!
מי אתם שתגידו לאדון כל הארץ למי שייכת ירושלים הקדושה?!?!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן