צילום: פלאש 90

טראמפ תוקף: "היועץ לשעבר סטיב באנון השתגע"

נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, טען היום (ד') שהיועץ הבכיר שלו לשעבר, סטיב באנון, השתגע לאחר שפוטר "הוא לא רק איבד את מקום העבודה שלו – הוא איבד את שפיותו", אמר טראמפ בהודעה כתובה. הסיבה למתקפה: התבטאות של באנון נגד בנו הבכור של הנשיא

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

דונלד טראמפ תקף הערב (ד') בחריפות את סטיב באנון, שהיה האסטרטג של טראמפ ויועצו הקרוב עד שהודח מהתפקיד.

טראמפ אמר שכשהוא פיטר את באנון, היועץ "איבד לא רק את העבודה שלו, אלא גם את הראש". התגובה הבוטה של טראמפ מגיעה לאחר פרסום קטעים מספר "אש וזעם: בתוך הבית הלבן של טראמפ".

הספר מציג את הנשיא ומקורביו בצורה שאינה מחמיאה, בלשון המעטה. בין השאר נכתב שטראמפ לא ציפה לזכות בבחירות, והאמין שמועמדותו תחזק את המותג שלו ותעניק לו הזדמנויות רבות.

באחד הקטעים בספר, מגדיר לשעבר באנון את הפגישה במגדל טראמפ ביוני 2016 בין בנו הבכור של הנשיא, דונלד טראמפ, ג'וניור לגורמים רוסים – לכאורה כדי להשיג מידע מפליל על ירביבתו הפוליטית הילרי קלינטון – כ"בלתי פטריוטית".

בפגישה שארגן בנו של טראמפ השתתפו גם חתנו של טראמפ ג'ארד קושנר, ויו"ר הקמפיין דאז פול מנפורט. בציטוט נוסף בספר אומר באנון שהוא היה בטוח שטראמפ ג'וניור ייקח את הרוסים שהשתתפו בפגישה לפגוש את אביו.

"שלושת הבכירים האלה בקמפיין חשבו שזה יהיה רעיון טוב להיפגש עם ממשלה זרה בחדר הישיבות של מגדל טראמפ בקומה ה-25 – בלי עורכי דין. לא היו להם שום עורכי דין", אמר באנון.

"אפילו אם אתם חושבים שלא מדובר בבגידה, או במעשה שאינו פטריוטי, או במשהו רע, ולדעתי כל אלה נכונים, אתם צריכים לקרוא מיד ל-FBI".

טראמפ, שהמשיך לשוחח בפרטיות עם באנון בחודשים שאחרי פיטוריו באוגוסט, תקף בצורה קשה את מי שהיה יועצו הקרוב. "לסטיב באנון אין קשר אליי או לנשיאות שלי", הבהיר טראמפ בהודעה שפרסם הערב הבית הלבן. "סטיב באנון לא מייצג את הבסיס שלי – רק את עצמו".
"סטיב היה איש צוות שעבד בשבילי אחרי שכבר זכיתי במועמדות כשהבסתי 17 מועמדים. לסטיב היה חלק קטן מאוד בניצחון ההיסטורי שלנו", טען הערב הנשיא.

"סטיב העמיד פנים שהוא נלחם בתקשורת, ועדיין העביר את הזמן בבית הלבן בהדלפת שקרים לתקשורת כדי היא תחשוב שהוא הרבה יותר חשוב ממה שהוא באמת".

2 תגובות

באנון הוא ה'בוגי' האמריקאי

בענין ה'שגעון' עד שאתה אומר לי 'טול קיסם מבין שיניך'
אומר לך 'טול קורה מבין עיניך'
איזה אהדה לישראל הבאת לעולם
אתה אומר 'שתי מדינות לשתי עמים אם הצדדים ירצו בכך…..'
אתה מכיר בירושלים כבירת ישראל ומעביר אליה את השגרירות
אתה מסכים לבניה בהתנחלויות
שחררת את הרב שלום מרדכי רובשקין
נו באמת זה לא 'משוגע'……
תשאל את גדעון לוי אחמד טיבי וברק רביד אם אתה משוגע או לא

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן