ויקיפדיה

רוסיה: מטוס נוסעים ועליו 71 איש התרסק באזור מוסקבה

בטיסת חברת "סרטוב אירליינס", שיצאה משדה התעופה דומודדובו היו 65 נוסעים ושישה אנשי צוות. הקשר עמו אבד זמן קצר לאחר שהמריא והתרסק דרומית מזרחית למוסקבה. "לא היה לנוסעים סיכוי", אמר גורם רוסי שציין כי מדובר במטוס שיוצר לפני 8 שנים

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה מחר!

  תוכן מקודם

כלי תקשורת ברוסיה דיווחו בצהריים (א') כי מטוס נוסעים של חברת התעופה "סראטוב איירליינס" התרסק בכפר ארגונובו במחוז רמנסקי, דרומית מזרחית למרכז מוסקבה. גורם רוסי אישר את הדיווחים ואמר: "אין סיכוי שמישהו שרד את ההתרסקות".

הטיסה, של חברת "סרטוב אירליינס", יצאה משדה התעופה דומודדובו והקשר עמה אבד זמן כעבור שתי דקות. היא הייתה בדרכה לעיר אורסק, הקרובה לגבול עם קזחסטן, והתרסקה מחוץ לעיירה ארגונובו, שבאזור מוסקבה.

נסיבות התאונה עדיין לא ידועות ורשות החירום של רוסיה מסרה כי היא בודקת הדיווחים על התרסקות המטוס, מדגם אנטונוב-148, המשמש לטיסות פנימיות. גורם בשירותי ההצלה אמר לסוכנות הידיעות הרוסית "RIA" כי שרידי המטוס כבר נמצאו, אך המחלצים טרם הגיעו למקום.

גורם רוסי אחר אמר לסוכנות הידיעות "אינטרפקס" כי המטוס יוצר לפני שמונה שנים והיה בפעילות בצי של חברת התעופה "Rossiya" והועבר לשירות "סראטוב איירליינס" במסגרת הסכם בין החברות.

4 תגובות

ואל תגידו שזה לא בהשגחה עליונה.
הרוסים הם התומכים העליונים של רוסיה ואירן. והם המרתיעים את ישראל לפעול במלוא העוצמה נגד סוריה כפי שהושמע אתמול על ידי פוטין.. הפלתם לנו מטוס- לא עברו 24 שעות שנופל לכם מטוס (ועוד פלא שזה מטוס בן 8- חדש כמעט יחסית למטוסים שטסים עשרות שנים). "אין פורענות בא לעולם אלא בשביל ישראל"

כן ירבו למשתפי פעולה של סוריה

קחו בחשבון שיש לקוות שלא היו שם יהודים. אם אכן כך, מודינא לכו

היו שם יהודים?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן