בגלל המתיחות: בוטלו טיסות מסין לישראל; נוסעים תקועים בשדה התעופה

בעקבות איומי נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לתקוף בסוריה, עשרות חרדים תקועים בשדה התעופה בשנחאי שבסין ללא צפי לטיסה לישראל. "אנשים תקועים בשדה תעופה, לא דואגים להם ולא יודעים מה לעשות", מספר לJDN משגיח כשרות שטיסתו בוטלה

מעדויות שהגיעו לJDN עולה כי הטיסות מסין לישראל בוטלו היום לאור החשש כי מטוסי חיל האוויר האמריקני יתקפו בסוריה יפריעו למרחב האווירי של הטיסות במזרח התיכון.

בעקבות הביטול תקועים עשרות יהודים חרדים שהיו אמורים לעלות לטיסה לישראל בשעה הקרובה בשדה התעופה בשנחאי. הרב יוסף דורפמן מומחה כשרות השוהה כעת בסין מספר לJDN על המתרחש בשדה התעופה "טיסה של היינאן איירליינס שהייתה אמורה לצאת משדה התעופה בשנחאי ביטלה את הטיסה ברגע האחרון בעקבות איום נשיא ארצות הברית טראמפ לתקוף בסוריה".

"אנשים תקועים בשדה תעופה, לא דואגים להם ולא יודעים מה לעשות" מספר עוד הרב דורפמן לJDN "כרגע הם לא מבטיחים שום טיסה, הם מפנים לבית מלון מקומי ליומיים בלי אוכל כשר כמובן. יש פה אנשים תקועים שהגיעו לטיסת המשך מאוסטרליה וממקומות נוספים. על פי ההערכות ב-72 שעות הקרובות לא יהיו טיסות לישראל", כלומר עד לאחר השבת.

הרב דורפמן שוחח עם סגן הקונסול הישראלי בשנחאי ומשרד החוץ מעודכן באירוע. סך הכל בוטלו 10 טיסות של חברת היינאן איירליינס מסין למזרח התיכון. כרגע נותנים לנוסעים יומיים שהות במלון וייתכן שתצא טיסה ביום ראשון או שהחברה תחזיר את הכסף לנוסעים.

מוקדם יותר היום דיווחה רשת סקיי ניוז בשפה הערבית כי חברת התעופה הלאומית בלבנון ערכה שינויים בנתיבי הטיסה לאירופה ולמדינות המפרץ כדי להימנע ממסלולים שעוברים בסוריה. גם חברת התעופה "אייר פראנס" הודיעה על שינויים במסלולי טיסות לביירות ותל אביב מחשש להסלמה באזור.

2 תגובות

אני לא מבין?
אין להם דרכים אחרות לנסוע? הרי משגיחי הכשרות הם המומחים בלמצוא נסיעות חילופיות
האם מדובר בספין?

לא מדובר בספין, מי שאין לו רזרוות של כסף לא יכול להרשות לעצמו "למצוא" טיסה חילופית מכיון שהעלות גבוהה , והחברה המקורית לא אמורה להחזיר את הכסף ברגע שהיא נותנת מלון וכו'. ולכן זה פשוט עולה עוד טיסה מהתחלה. עכשיו קח בחשבון כי כתוצאה מלחץ של 10 מטוסים שמתבטלים כל שאר החברות מפוצצות והמחירים בהתאם..

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן