אז בסוף זה קרה, פורים נגמר, הכאב ראש מהיין עבר כמעט לגמרי, השכנים שלא קיבלו משלוח מנות (לא שאנחנו צריכים את זה, פשוט לא היה לנו נעים בגלל הילדים...) כבר קיבלו פיצוי והבטיחו שישכחו מהתקרית, הקמפיינים של המצ'ינג חזרו לעיתונים, והנה אנחנו אוטוטו מגיעים לפסח

רגע לפני שמתחילים עם התוכניות של איזה חדר לנקות באיזה יום, איך משיגים עוזרת במקום זאת שברחה וממתי אוכלים בחדר המדרגות, החלטנו שהשנה כבר לא,
השנה אנחנו הולכים להגיע לליל הסדר כמו בני מלכים, בהתחשב בתינוקת הטריה שלנו ו3 הילדים שקודמים לה ודורשים את שלהם החלטנו שהשנה אין מצב לעשות סדר לבד בבית מותשים מריצה אחרי עוזרות, נקיונות, הילדים שלא אוהבים את הרעיון שמגבילים להם את שטחי המשחק, התינוקת שדורשת את שלה, הלקוחות שלא נותנים חופש גם לפני החג, והכל ביחד גורם לך להתחבר לסבלם של בני ישראל תחת שלטון המצרים.

גם אתה עוד לא הזמנת מלון לפסח ?הקלק והזמן עכשיו

והאמת, התעוררנו די מאוחר, רוב החדרים הטובים כבר תפוסים, כמו תמיד האנשים המסודרים כבר יושבים בנחת ונהנים משירי החגים וציורי הילדים ורק אנחנו עוד לא יודעים בדיוק מה עושים.

איך שלא יהיה, מרגע שקיבלנו החלטה לבלות את הפסח הזה כמו בני מלכים (ואחרי שהוצאנו הודעה מסודרת לכל בני המשפחה הרלוונטיים), התפנינו לאתגר האמיתי: בחירת המלון.

היו לנו כמה תנאים מקדימים. אנחנו לא מוכנים לנסוע לסופ"ש משפחתי, אנחנו רוצים להרגיש ליל הסדר כמו כל השנים, לא רוצים ארוחת ערב משותפת עם זמרים ופייטנים, חפשנו מלון כזה שחרט על דגלו אוכל גורמה ומושלם בטעם של בית, חדרים מפוארים שנותנים שלווה פנימית וחיצונית אמיתית אבל בלי לוותר על אווירת החג החרדית, אחרי בירורים לא קלים ולא אחרי שסיננו את המלונות שאתם לא יכולים לדעת מה הם באמת מבשלים לכם לחג, בסוף מצאנו את שאהבה נפשנו, מלון חרדי אמיתי שנראה כאילו נבנה במיוחד עבורנו.

במלון 'צפורי בכנרת' גילינו שבניגוד למלונות אחרים, הנופש החרדי אינו ברירת מחדל. להיפך- גם לנופש החרדי מגיע יותר. הגישה הזאת מיושמת בכל השירותים והתנאים שהאורחים מקבלים, החל מאוכל טעים ומפנק במגוון טעמים טעימים, החדרים המשופצים והמפוארים שצופים לנוף הבראשיתי של הכנרת, וכמובן האווירה החרדית הייחודית שאינה קיימת בשום מלון אחר, אווירה של לכתחילה, שבה אתה יכול לסמוך על כל דבר ולדעת שעשו את זה הכי טוב שיש.

מלון 'צפורי בכנרת' הוא המקום האידיאלי והמועדף עבור קהל יראי ה' המקפידים על קלה כבחמורה, המבקשים למצוא נופש ומרגוע לחג הפסח. מלון 'צפורי בכנרת' מציג את השילוב המושלם למשפחה הדתית והחרדית: איכות ורמה מלונאית בסטנדרטים הגבוהים ביותר לצד כתר הכשרות המהודר של בד"ץ העדה החרדית ירושלים ומענים ייחודיים בשטחי הציבור ובחדרים- לצרכים הייחודיים של הציבור החרדי.

במלון בית כנסת מפואר וספריה תורנית עשירה מפוארת, המלון גם מציע לאורחים שלל תוכניות ופעילויות המתאימות לאווירה תורנית ללא פשרות. מיקומו של מלון  'צפורי בכנרת' מול הכנרת ובסמוך לקריה החרדית בעיר, לקבר הרמב"ם ולאתרים וקברי צדיקים בצפון הופך אותו לפנינת הנופש המהודרת בלב טבריה.

אז אם גם אתם רוצים לצאת לחירות אמיתית בחג הפסח וליהנות משילוב של עולם הזה ועולם הבא חייגו עכשיו ותתפסו מקום בטלפון 053.313.884 או במייל yaelhotels@gmail.com, נשארו חדרים בודדים, אל תחמיצו את ההזדמנות. להרשמה לחצו כאן