אז מה אתם צריכים כדי לצאת לנופש? מסלול מאורגן, קצת אוכל, מקום לינה וגם מצב רוח טוב. את כל אלה תמצאו בתוך הצימרים. בימינו קיים ביקוש רב לחופשה בצימרים. רבים מוותרים על בתי מלון ואכסניות, ומחפשים פרטיות בקרב הצימרים המרווחים. כי רק בצימר אפשר לצאת לחופשה ועדיין להרגיש בבית

מבקרים בגליל העליון

רבים נוהרים אל הגליל העליון כדי לחזות בנפלאותיו. המים הזורמים בשקט בנחלים, המפלים שיש להם נוכחות, השיחים, העצים, הפריחה ונדודי הציפורים. במקום כזה אפשר פשוט להיכנע לטבע, לנפוש ולהירגע. אך אם אתם מעוניינים לכבוש את הארץ ברגל מבלי לוותר על נוחות, כדאי לחפש צימרים לדתיים בגליל העליון. בצימרים אלה תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים כדי לבלות את החופשה שלכם בנעימים – מטבח מאובזר להכנת אוכל, חדרי שינה מרווחים הכוללים גם מיטות יהודיות, שולחנות משחק ועוד.

מעבר לכך, הצימרים קרובים לאטרקציות תיירותית איכותיות, ודרך חלק מהם אפשר גם להזמין אטרקציות. מבין האטרקציות בדרום אפשר להזכיר כדור פורח, שייט קיאקים, ביקור בפינות חי, טיולי ג'יפים, רכיבה על סוסים ועוד.

נופשים בדרום

המדבר הוא מקום של קסם ויופי, אך הוא לא מראה את יופיו לכולם. מבחוץ תוכלו לראות רק חול והרים חומים-צהובים. אך אם תחליטו להיכנס אל תוך המדבר, לטייל בשביליו ולהרחיק לכת, תגלו עולם ומלואו: מפלים, שיחים ירוקים ואם תהיו שקטים, תוכלו גם לתצפת על בעלי חיים מדי פעם בפעם. עם ישראל קשור למדבר בקשר היסטורי. במשך ארבעים שנה הוא פסע בו, הקים אוהלים ולמד את צפונותיו. כך שזהו המקום המושלם לטייל עם התנ"ך ולקרוא פסוקים מתאים.

כבר עכשיו אפשר להזמין צימרים לדתיים בדרום וליהנות מחוויה משכרת חושים. בדרום תוכלו לצאת למסלולים בין ההרים הצהובים, למלא את השטח בחול ועפר בעת הנסיעה בג'יפ או ברכב פרטי או לצאת לטיול רכיבה על גמלים. אבל עם כל השבילים והמסלולים, אתם יודעים שבערב תחזרו לצימר מרווח ונקי הכולל מים חמים זורמים למקלחת, ג'קוזי, חדרים איכותיים, סלון גדול וכל מה שאתם צריכים כדי להתקיים. כי החופשה בצימר מאפשרת לכם להרגיש כמו בבית.