כל אחד אוהב לצאת לחופשה, אך עבור הציבור שומר המסורת העניין מצריך שימת לב מיוחדת

שומרי מסורת המקפידים לשמור על כל ההלכות, נתקלים לא אחת בבעיות שונות כמו מקומות שלא שומרים שבת או מסעדות בלתי כשרות. למרבה המזל, קיימים צימרים למגזר החרדי המותאמים לגדרי ההלכה היהודית. צימרים אלה מאפשרים לכם לנפוש כראוי מבלי לוותר על הערכים שלכם.

מה מאפיין צימרים לדתיים וחרדים?

צימרים למגזר החרדי כולל מגוון רחב של הטבות שכל אחד יוכל ליהנות מהם, במיוחד שומרי המסורת:

  • הצימר רק שלכם – כאשר אתם שוכרים צימר לתקופה מסוימת, אתם בעלי הבית. זאת אומרת שניתן לנהל אורח חיים דתי בעין מפריע. תוכלו לשמור שבת וליהנות משפע של שקט ופרטיות.
  • בריכה פרטית ונפרדת – צימרים רבים כוללים בריכה פרטית, וכאשר רק אתם נמצאים בצימר, אתם שולטים בשעות ההפרדה. בניגוד לבריכה הציבורית, אינכם צריכים לחכות לשעות הפרדה מוגדרות. בצימר משלכם אתם קובעים את הכללים.
  • כל הציוד הדרוש לכם – הצימרים כוללים את הציוד הדרוש למחייתכם: מטבחון הכולל הפרדה בין חלב ובשר, חדרי שינה מרווחים, מיטה יהודית, פינת אוכל, פלטת שבת ומיחם, ג'קוזי פרטי מפנק, תאורה ומיזוג.
  • אתם קובעים מי נכנס לצימר – בניגוד לבתי מלון ואכסניות שבהם אתם נאלצים להתמודד לא אחת עם אורחים שונים, וביניהם אורחים שאינם מכבדים את השבת, הרי שהצימר שייך רק לכם.

על שפת ים כנרת

אחד היעדים הנפוצים יותר הקיימים היום הוא צימר בכנרת. צימרים לדתיים בכנרת מתאימים למשפחות גדולות כמו גם לזוגות צעירים בראשית דרכם. הנופים המרהיבים של הכנרת והימה עצמה מושכים אליהם תיירים רבים. ניתן גם ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות בסביבה דוגמת טיולי שטח, טיולי ג'יפים, רכיבה על סוסים וכן סדנאות שונות. הירוק של הכנרת מספק נוף מרהיב ורוגע, כך שגם המנהלים העסוקים ביותר יכולים להירגע בראותם את הנוף המופלא.

צימרים לאירועים מיוחדים

הצימר הוא גם המקום לחגוג את האירועים המיוחדים הפוקדים את חייכם. זו יכולה להיות שבת חתן או מסיבת בר מצווה. ניתן גם לערוך הפתעה מיוחדת לבן משפחה אהוב ולערוך לו יום הולדת שהוא לעולם לא ישכח.