התגעגעתם? לראשונה מאז הקורונה – המלון המפנק והכשר בפראג פותח את שעריו

מלון 'קינג דיויד' בפראג מהווה מקום מבוקש עבור הציבור החרדי המקפיד על קלה כבחמורה • המלון ממוקם במרכזה של העיר ומנגיש את כל מה שאדם חרדי זקוק לו במהלך החופשה
 • מרגש: מסעו של גר הצדק- מהרי הקווקז להרי ירושלים

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • כניסה משפחתית לנחשונים במים יכולה להיות שלך!

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

בצל היציאה ההדרגתית מהסגר הארוך מלון 'קינג דיויד' המפואר בפראג הודיע במהלך היממה האחרונה כי הוא פותח את שעריו לאזרחים ישראלים המעוניינים בחופשה חלומית, מפנקת ובכשרות מהדרין.

המהלך מגיע לאחר שגם מדינת צ'כיה מצטרפת להסדר מול הרשויות בישראל וכבר במהלך השבוע הקרוב אזרחים ישראלים יוכלו להיכנס בשערי המדינה זאת לאחר חודשים ארוכים שהמקום היה סגור בשל התפשטות נגיף הקורונה.

מדובר בבשורה של ממש כאשר כבר חודשים ארוכים שפראג – בירת צ'כיה המהווה כאחת מיעדי הנופש הנחשקים ביותר הייתה סגורה ומסוגרת. רבים רצו להגיע למקום אך בשל סגירת השמיים הדבר לא התאפשר.

כעת, עם ההסדר בין הרשויות הוחלט לפתוח את המדינה לאזרחים ישראלים כאשר בירת צ'כיה – פראג עתידה להפוך למקום הראשון שאזרחים רבים ירצו לבקר בה לאחר חודשי קורונה ארוכים.

מלון 'קינג דיויד' בפראג קנה לעצמו בשנים האחרונות מקום של כבוד ברשימת יעדי הנופש הנחשקים של הציבור החרדי מעבר לים.

עצם קיומו של מלון הנמצא תחת השגחה מהודרת ומתנהל על פי כל גדרי ההלכה באחת הערים המתויירות בעולם – אינו דבר מובן מאליו עבור ציבור שומרי התורה, וזה מה שגורם לביקוש חסר תקדים מצד הציבור החרדי לנפוש במקום.

בנוסף, במלון מתקיימים גם 3 מנייני תפילה בכל יום, זאת לצד קיומו של מקווה טהרה לגברים ולנשים ע"פ כל דקדוקי ההלכה.

פראג עצמה נחשבת לאחת הערים המתויירות בעולם, עם ארכיטקטורה עוצרת נשימה, אתרים היסטוריים נדירים וארומה אירופית קלאסית שמשאירה טעם של עוד.

בית המלון שוכן במרכזה של העיר, בקרבת מקום לאתרי התיירות הפופולריים, כמו הרובע היהודי, בית הכנסת אלטנוישול וקברו של המהר"ל זיע"א.

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן