הלחן של האדמו"ר מבעלזא שהקפיץ את החסידים, כעת בגירסה רשמית

שבוע חלף מאותן 72 דקות מרגשות באישון ליל במהלכן פיזזו רבבת חסידי בעלזא עם הניגון החדש 'כי אנו עמך' שחיבר כ"ק מרן אדמו"ר מבעלזא שליט"א, וכעת מושקת הגרסה הרשמית של השיר בהפקת מקהלת 'מלכות' עם מאיר אדלר ומשה דמן

שבוע חלף מאותם רגעים היסטוריים שהסעירו את העולם היהודי, מאותן 72 דקות מרגשות באישון ליל במהלכן פיזזו רבבת חסידי בעלזא עם הניגון החדש 'כי אנו עמך' שחיבר כ"ק מרן אדמו"ר מבעלזא שליט"א לכבוד החתונה הגדולה, ט"ו סיוון תשע"ח.

העולם החסידי עקב בדריכות, המצלמות תיעדו ללא הרף, הרשמים והתחושות הועלו עלי גיליון בידי כל תופס קולמוס ודיו. וכעת! הגרסה הרשמית של השיר בהפקת מקהלת 'מלכות' בניצוחו ועיבודו הקולי של פנחס ביכלר, בהגשת מאיר אדלר – מלך הקלידנים שהקפיץ את האלפים בליל החתונה הארוך; משה דמן – בעל המנגן הבעלזאי שסחף שם את ההמונים באותן שעות בלתי נשכחות – בנו של הרב ירמיה דמן; ילד הפלא יצחק זאב דמן, בנו של משה – דור שלישי למשפחת דמן המפוארת והמתנגנת.

על העיבוד והקלידים, המוגשים בצורה אותנטית חתונתית בצירוף טעימות מהחתונה, יחד עם מאיר אדלר – המעבד המטאור הצעיר מבית היוצר של 'מלכות' ארי פרקש, אשר הפקתו זו חוברת לסוללת הפרויקטים המשובחים מבית מלכות&פרקש.

מיקס: חיים מוזס. הוקלט באולפני M.W. מיכאל ויינברגר.

תזכורת: כך זה היה נראה במהלך החתונה:

10 תגובות

72 דקות זאת אומרת שעה ורבע ברציפות?
בטוחים?

אני הייתי שם הניגון היה שעה ושלוש דקות אבל האדמו"ר רקד 72 דקות

אכן כך היה שעה ו12 דקות ברצף

לתמה,
כן,ממש ככה

לפלא איך המשיח לא הגיע אחרי דבר כזה
או לפחות רבנו תם שווה צפיה מרגש

מוישי היית מדהים במצווה טאנץ נתת את כל הנשמה. היה לך חלק לא מבוטל בהתעוררות העצומה.

אבל למה לא משקיעים יותר בהפקה של השיר? מה שהוציאו פה, זה לא נשמע בהרבה יותר טוב מאיך שנשמע בחתונה עצמה. אפשר יותר עיבוד, יותר כלים וכו'. חבל.

כל הכבוד לכתב על הפירגון אני בטוח שאתה מפרגן ככה לכולם…. גם למי שהוא לא חסיד בעלז… 🙂

בשבע ברכות האחרון האדמו"ר שליט"א רד את השיר שוב 53 ד'

מדהים. לחן קליל ועדיין מעולה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *