ראש הממשלה מנצל את הפרסומים על כך שהמשטרה תבהיר רשמית שמניעיו בפרשת הצוללות היו כשרים, כדי לסגור חשבון עם יריביו בתקשורת ובמערכת הפוליטית. "האוויר יצא מהבלון הזה וסופו לצאת מכל שאר הבלונים האחרים. האם הם יתנצלו?"

לאחר העדות הפתוחה שמסר אתמול בפרשת הצוללות דווח בכלי התקשורת כי המשטרה והפרקליטות צפויות להודיע כי כל פעולות הרכש הביטחוני עליהן הורה – נעשו משיקולים עניניים בלבד. ע"פ הפרסומים, החשדות – ככל שישנם – נוגעים לדרגים שמתחתיו.

ראש הממשלה ניצל את ההזדמנות כדי לסגור חשבון עם יריביו בתקשורת ובמערכת הפוליטית, שהאשימו אותו בשחיתות ובהפקרת האינטרסים הביטחוניים של ישראל.

"במשך חודשים ארוכים שמענו כל מיני סיפורי בדותות עליי, וכל מיני צילומים שרואים אותי עולה ויורד מצוללות, כביכול שהחלטתי החלטות כאן משיקולים זרים", אומר נתניהו בסרטון שהוא מפרסם. לדבריו, "אתמול התברר לחלוטין שהשיקולים שלי בעניין הצוללות וכלי השיט היו ענייניים לחלוטין וכמו תמיד היו בעד ביטחון ישראל".

"עכשיו, הייתי מצפה לשמוע מכלי התקשורת ומפוליטיקאים כמו לפיד וכמו בוגי יעלון – שיתנצלו. הם לא עשו את זה עד עכשיו. אבל איך אומרים? האוויר יצא מהבלון הזה וסופו לצאת מכל שאר הבלונים האחרים. האם הם יתנצלו אז? ספק, אבל אפשר לקוות".

צפו בדברים

והנה תזכורת לההאשמות שהטיחו לפיד ויעלון בנתניהו

"כסף החליף ידיים בפרשת הצוללות. אם נתניהו לא ידע – הוא לא כשיר"

פרשת הצוללות: "הלחץ והטבעת המתהדקת נותנים אותותיהם"