רכבו של אחד ממובילי המחאה נגד רה"מ נשרף הלילה, ובמשטרה לא שוללים אפשרות של הצתה מכוונת. "צריך לחקור את זה בכל העוצמה. מחכים שיקרה משהו אלים באמת? המשטרה צריכה להגן על האנשים האלה לפני שהיה פה רצח"

חשד להצתה: רכבו של הפעיל האופוזיציוני, מני נפתלי, נשרף הלילה. הרקע לאירוע לא ברור, ובמשטרה חוקרים את כל הכיוונים – לרבות הצתה.

תיעוד וידאו מהשטח. מתוך דף הפייסבוק של מני נפתלי

בסביבתו של נפתלי לא ממתינים למסקנות המשטרה וכבר טוענים שמדובר בהצתה בעקבות הפעילות הציבורית של נפתלי, אב הבית לשעבר במעון רה"מ שמשמש היום עד מדינה בפרשת המעונות ומי שמוביל בשנתיים האחרונות את המחאות נגד נתניהו. "אין ספק מה קורה פה. אנחנו יודעים שרף האלימות נגד המפגינים נגד השחיתות עולה משבוע לשבוע. אנחנו מבינים מה קורה. כשרואים שר תקשורת מגיע לאולפן טלוויזיה ומתנפל על עד מרכזי נגד אשת ראש הממשלה, רואים מה קורה ומבינים את ההסתה הזו", אמר הבוקר אלדד יניב בראיון לגל"צ.

לדבריו, "זאת לא חכמה אחרי שקורה מעשה אלימות להגיד איך לא ראינו, איך לא שמענו…צריך לחקור את זה בכל העוצמה, להפעיל את השב"כ. למה מחכים, שיקרה משהו אלים באמת? המשטרה צריכה להוציא את הידיים מהכיסים ולהגן על האנשים האלה לפני שהיה פה רצח. אנחנו לא מספיק צעירים כדי לשכוח מה היה פה ב-1995".

https://www.jdn.co.il/breakingnews/941851