צילום: הדס פרוש / פלאש 90

"ניצחון על הBDS": הפוליטיקאים מגיבים לרכישת סודהסטרים • צפו

נתניהו: "הרכישות הגדולות האחרונות של חברות ישראליות מוכיחות לא רק את היכולות הטכנולוגיות אלא גם את היכולות העסקיות שהתפתחו בישראל". כחלון: "הבעת אמון גדולה בתעשייה הישראלית, בתעשיינים הישראלים ובמיוחדבמנהלים הגדולים"

התגובות במערכת הפוליטית לעסקת סודהסטרים: "הרכישות הגדולות האחרונות של חברות ישראליות מוכיחות לא רק את היכולות הטכנולוגיות אלא גם את היכולות העסקיות שהתפתחו בישראל. אני מברך על עסקת הענק שתעשיר גם את קופת המדינה וכן על ההחלטה החשובה להשאיר את החברה בישראל", אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

שר האוצר, משה כחלון: "אני רואה בעסקת סודה סטרים הבעת אמון גדולה בתעשייה הישראלית, בתעשיינים הישראלים ובמיוחד במנהלים הגדולים ברמה של דניאל בירנבוים שלקח מפעל שעמד על סף כשלון ועשה ממנו פאר היצירה בארץ ובעולם".

סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, יעקב חגואל: "זה יום חג. עסקה זו היא אות לניצחון נגד ה BDS שנלחמים ללא הרף כנגד חברות תוצרת כחול לבן, הדבר מוכיח שצריך להשאיר את הפוליטיקה בצד ואת עולם המסחר הבריא והטוב בפנים.

אני רוצה לברך את המנכ"ל והנשיא הבא של פפסיקו רמון לגוארטה, ומנכ"ל סודהסטרים דניאל בירנבאום על העסקה הראויה ועל המדבקות שמודבקות על המוצרים שלהם בעולם: 'תוצרת ישראל מוצר זה מופק על ידי ערבים ויהודים העובדים זה לצד זה בשלום ובהרמוניה'. חברת סודהסטרים מוכיחה שאין מה לפחד – צריך להמשיך להצמיח תוצרת שכזו המראה עבודה משותפת ללא גזענות והצלחה למשק והכלכלה הישראלית".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *