לְיַחֲדָא שְׁמָא: נפתלי קמפה מרגש עם אלבום בכורה מקורי • צפו

כשבאמתחתו מאות קומזיצים בהם הרטיט אלפי לבבות, סינגלים שהפכו ללהיטי ענק וקהל מעריצים הולך וגדל, מפתיע הזמר והיוצר נפתלי קמפה עם אלבום בכורה שיסחף אתכם • בפנים: טעימות מוזיקליות מהאלבום ומסע מצולם עם נפתלי בעקבות הלחנים והשירים

בתוך שנים ספורות, הפך הזמר והיוצר נפתלי קמפה לאמן הרגש המוביל בעולם הישיבות ומחוצה לו. מאות הקומזיצים והאירועים בהם הופיע, הקנו לו מעגל מעריצים הולך וגדל שהתמכר לסגנונו המקורי, ולצורת ההגשה המיוחדת שלו.

כעת, אחרי 3 שנים פוריות במיוחד, בהם הוציא – בין היתר – שלושה סינגלים שהפכו ללהיטי ענק, מפתיע קמפה עם אלבום בכורה עמוק, מרגש, מפתיע וסוחף. האלבום מורכב מ-12 רצועות בסגנונות שונים, כשעשרה מהן פרי לחניו של נפתלי, ובנוסף צורפו לאלבום 2 ביצועים חדשים ללחנים עתיקים ולא מוכרים של ר' שלמה קרליבך ז"ל, דמות מפתח בעולמו המוזיקלי של קמפה. "אחרי שנים רבות שהשירים היו מכוסים אבק, אני שמח על הזכות שניתנה לי להכיר את הלחנים הללו לציבור", הוא מציין.

על מלאכת העיבוד אחראים הצמד אלי קליין & איצי ברי, צמד שהפך לשם דבר במוזיקה היהודית, כשגם באלבום הזה העניקו את טביעת ידם המוזיקלית עד לתוצאה המושלמת.

9 תגובות

ממש יפה פשששששש
לא שמעתי אליו עד היום והשירים שלו ברמה ואווו

אכן נשמע איכותי

בבקשה, אנא אפשרו פס קול לשמיעה ללא צפיה כדי שגם עם המכשירים הכשרים נוכל להנות מהיצירות החדשות שמובאות כאן.
תודה רבה

משהו יודע אם אפשר לקנות את הדיסק דרך אתר כלשהו?
תודה!

ראיתי את הדיסק במוסטלי מיוזיק וגם בניגון מיוזיק, וברור שקניתי!

יפה מאוד, נראה כמו קרליבך עם השערות

פשוט מהמם נשמה גבוהה

זמר תותח פשוט דיסק מושלם

הקול קול יעקב והשיער כמו של…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *