בשירת 'ימים' אדירה: האלפים קיבלו את גדולי הדור • וידאו וגלריה

המונים השתתפו אמש בעצרת הבחירות המרכזית של 'דגל התורה' בירושלים, בה נטלו חלק מרן שר התורה, מרן ראש הישיבה וחברי מועצת גדולי התורה • במרכז הכינוס: קריאה להצביע עבור 'דת' ומשה ליאון • וגם: מכתב התמיכה של ראש ישיבת רש"י

מעמד מרומם אמש בירושלים: אלפי בני ישיבות ואברכים הצטופפו באולמי תמיר ובמתחמים נוספים באזור כדי להשתתף בעצרת הבחירות המרכזית של תנועת 'דגל התורה' בירושלים.

בראש העצרת עמדו מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי, מרן ראש הישיבה, הגרי"ג אדלשטיין וחברי מועצת גדולי התורה. את המשא המרכזי נשא מרן הגרי"ג אדלשטיין שעמד בדבריו על הצורך הגדול להצביע עבור רשימת 'דת' למועצת העיר והמועמד משה ליאון לראשות העיר.

צילומים: אריה לייב אברמס ואהרון קרון / פלאש 90


בתוך כך, בניגוד לשמועות ורמזים שונים לגב דעתו, ראש ישיבת רש"י, הגאון רבי חייקל מילצקי, יצא אתמול בתמיכה חד משמעית במשה ליאון. במכתב שפרסם בכתב ידו קורא ראש הישיבה "לפעול ולהפעיל עבור המועמד לראשות העיר ירושלים מר משה ליאון שיחי'" ומציין ש"תקוותינו בעז"ה שמועמד זה אשר לבו ער וחם לצרכיה המיוחדים של ישיבתנו הקדושה, יעמוד לימיננו בכל עוז ותעצומות".

13 תגובות

הייתי שם!!!!
שמעתי את דברי מרן רה"י הגרי"ג אדלשטיין שליט"א כולי אחוז התפעלות מגדלות אמיתית
והמסר עבר שיש דברים שאנחנו לא יודעים אבל גדולי ישראל יודעים הכל
'ועשית ככל אשר יורוך'

איפה האלפים???

ישנם דברים שהם בגדר בלית ברירה
ואי"צ להתגאות בזה וד"ל

ל ג' אכן אלפים לא היו
היו ר ב ב ו ת עמדנו שם בצפיפות לחלוק כבוד ולהראות ציות אמיתי כן גם אם אנחנו לא יודעים הכל למרנן ורבנן עיני העדה שהם הרועה שלנו בתוך החושך הגדול המכסה ארץ.
ולא שמענו מהם כמה האחרים גרועים אלא רק למה אנחנו טובים!!!!
ונזכה בעז"ה לקיים בשמחה את מצוותם ביום ג' הקרוב
"ועשית כ כ ל אשר יורוך"

האולמות היו מלאים והיו מסכי ענק בחוץ
להערכתי כ10,000 איש.
התרשמות כאחד מהצד:
הציבור הזה עושים רושם של ישרים ואמיתיים לשם שמים
פשוט מעמד מרהיב ונורא הוד
עם גדולי התורה האמיתיים
שכל כולם תורה וירא"ש.
ההרגשה היא שהם עם הקב"ה והקב"ה איתם.
אגב התחיל לרדת גשם 5 דק' אחר סיום המעמד.
ה' עמכם בהצלחה.

אני נדחקתי בין קהל האלפים במאמץ לחזות בזיו פניהם של שרי התורה אדירי הלבנון, לשמוע דברי אלוקים חיים, גדול ומרטיט היה המעמד לכבודה של תורה.

האולמות היו מלאים והיו מסכי ענק בחוץ
להערכתי כ10,000 איש.
התרשמות כאחד מהצד:
הציבור הזה עושים רושם של ישרים ואמיתיים לשם שמים
פשוט מעמד מרהיב ונורא הוד
עם גדולי התורה האמיתיים
שכל כולם תורה וירא"ש.
ההרגשה היא שהם עם הקב"ה והקב"ה איתם.
אגב התחיל לרדת גשם 5 דק' אחר סיום המעמד.
ה' עמכם בהצלחה

האלפים או הרבבות היו ברחובות
תביאו תמונות

ישנם תמונות גם לבחוץ רק לאורך כל הדרך כאתר חסידי תמיד יש נטיה גם בלי שירצו לצדו של דייטש. וכי למשהו יש ספק כמה שכונות של ליטאים בירושלים. נראה אם אתם תפרסמו את התגובה עיתונאי מהמגזר החילוני

כמה משמח להיות שייך לציבור שהרבנים שלו בזמן שהם אומרים לנו לבחור במפלגה זו או אחרת אינם תוקפים ואינם מביזים את הציבור השני על אף שכמה דברי ביקרות בהחלט אפשר לומר. כמה משמח שבזמן שעסקנים ממהמפלגה השניה אומרים שאנו יודעים שדגל התורה יותר גדולים מאיתנו אבל אוי ואבוי אם יראו את זה בבחירות ואנו בציבור שלנו מנסים לדאוג שלא יפסלו קולות משני הצדדים.
כמה משמח שבבחירות שעברו אותם אנשים שאומרים בלא בושה האיך אתם מעזים להצביע למעומד דתי בו בזמן שהם אלו שהעלו את ברקת בשביל לקבל מגרש בשנלר ואילו אנחנו בוחרים במועמד שיהיה טוב לכולם לא רק בערייה אלא גם בכנסתשיעבור חוק הגיוס.
המה עצוב שאותם אנשים שכותבים פה שאסור לתמוך במועמד חילוני בסופו של יום יצביעו לעופר ברקוביץ׳ רק כדי לחנך את הציבור הליטאי שגור הם אלה שקוהעים את הסדר יום. כמה עצוב שאנו דואגים לכלל הציבור שיהיה חוק גיוס טוב והם תוך כדי דואגים שיהיה להם גם ראש עיר מטעמם שהוא יהיה בסוף ברקוביץ׳ וגם איווט ליברמן שיעזור בחוק הגיוס כיון שאין אפשרות חוקית להבדיל בין חסידי גור ללטיאים וממילא זה יעזור גם להם.
אאוי היכן היא שאמרו רבותינו מי הוא חסיד זה שעושה לפנים משורת הדין

למה בזמן שרב גרשון אומר לא לחשוב אפילו לשה"ר על הצד השני מאיר פרוש מזהיר שעל אף שנכון שהציבור הליטאי הוא יותר גדול אוי ואבוי אם יראו את זה בקלפיות.
זכרו מה כתוב איזהו חסיד זה שעושה לפניןם משורת הדין אאוי

למה בזמן שאצל הליטאים ר׳ גרשון אומר שטפילו לא יהרהרו ברע על הצד השני וח"ו שלא יעשו מח׳ מאיר פרוש הוקלט אומר שאני יודע שדגל התורה יותר מאיתנו בירושלים אבל אוי ואהוי אם יראו את זה בקלפי.??
על זה נאמר אולי באירוניה איזהו חסיד זה שעושה לפנים משורת הדין

גם לנו יש גדולי ישראל ואנו לא הולכים נגד ההוראה שלהם ועשית ככל אשר יורוך, למען הרב יוסף דייטש.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *