הקרב על ירושלים: יו"ר תנועת ש"ס, השר אריה דרעי, במתקפה חסרת תקדים נגד המועמד החילוני לראשות העיר • "רוצה להמשיך ביתר שאת לחלן את ירושלים...השטן הוציא צו 8 וגייס את כל גייסותיו גם משולי המחנה...השמאל מנסה לסייע לו"

הקרב על ירושלים: יו"ר תנועת ש"ס, השר אריה דרעי, השתתף אמש באירוע של הסיעה בתל אביב שהצליחה לזכות בשני מנדטים בבחירות למועצת העיר.

במהלך האירוע התייחס דרעי לבחירות בירושלים ותקף במילים חסרות תקדים את המועמד החילוני, עופר ברקוביץ ותומכיו. "יש את משה ליאון,שהרב עובדיה יוסף תמך בו ועכשיו כל גדולי ישראל תומכים בו, מול מועמד שאיננו דתי בכלל שרוצה להמשיך ביתר שאת לחלן את ירושלים
אני מקוה שבעזה ביום שלישי נצליח גם שם", אמר דרעי.

"השטן הוציא צו 8 וגייס את כל גייסותיו לצערי" אמר דרעי ותקף גורמים חרדים שהביעו תמיכה בברקוביץ ופועלים למענו: "אמנם מפתיע, אבל מה לעשות שאתה רואה את הגייסות האלה לצערי אמנם בשולי המחנה…אבל השטן מגייס את כולם…מנסים בכל מיני השמצות ושיטות והפרד ומשול וכל דבר שאפשרי".

דרעי אף טען כי השמאל כולו מגויס למען בחירתו של ברקוביץ מתוך הזדהות עם מדחיניותו. "השמאל כולו…עמוס שוקן מגייס את כל הכוח שלו ב'הארץ' בשביל המועמד החילוני בירושלים, מה לו ולירושלים הוא לא גר בירושלים בכלל".

צפו במתקפה החריפה של דרעי. באדיבות: ארי קלמן, 'בחדרי חרדים'

בגלל הבחירות בירושלים? ש"ס ו'דגל' לנתניהו: אנחנו מתנגדים לחוק סער