לפיד VS נתניהו: "ירדת מהארץ" • וצפו בקרב הסרטונים

הקרב בין מפלגת כחול לבן לליכוד עולה שלב, יאיר לפיד תקף את נתניהו: "כשהייתי כתב ב'מחנה', נתניהו באותן שנים היה יורד באמריקה וקרא לעצמו בנג'מין ניתאי". הליכוד: "לפיד וגנץ ממשיכים לשקר ולהתחפש כדי לטשטש את האמת"

הקרב בין מפלגת כחול לבן לליכוד עולה שלב, ח"כ יאיר לפיד מראשי מפלגת כחול לבן אומר הבוקר בראיון ל'ויינט' "כשהייתי כתב ב'מחנה', נתניהו באותן שנים היה יורד באמריקה וקרא לעצמו בנג'מין ניתאי, ואני לא תוקף אותו על כך כי זה היה לפי 37 שנים, וזה הרבה זמן. השאלה היא מה קורה היום זה שיש פה שלטון שעוסק בהשחתה, ובעזרה לכהניסטים להיכנס לתוך החברה הישראלית".

בליכוד הגיבו לדבריו של לפיד ומסרו כי, "יאיר לפיד משקר. בזמן שלפיד שירת ככתב בעיתון 'במחנה', ראש הממשלה נתניהו שירת את מדינת ישראל כציר המדיני בוושינגטון, אחרי שירותו כלוחם ומפקד בסיירת מטכ"ל. עוד קודם לכן הוביל נתניהו את נושא המלחמה בטרור לאחר נפילת אחיו יוני ז"ל. לפיד וגנץ ממשיכים לשקר ולהתחפש כדי לטשטש את האמת: הם יקימו ממשלת שמאל בתמיכת המפלגות הערביות".

בהמשך צייץ לפיד בחשבון הטוויטר שלו תגובה נגד טענות הליכוד: "ביבי, תפסיק להזיע, בלי לחץ. ועכשיו בלי שקרים, רק עובדות: בין השנים 1980-1982 שינית את שמך לבנג'מין ניתאי, גרת בבוסטון ועבדת בחברת ייעוץ. זה נקרא לרדת מהארץ. מצד שני, זה היה לפני ארבעים שנה, לא נורא, תרגיע".

הבוקר הפיץ ח"כ לפיד סרטון בו הוא נראה עומד ליד הר של כסף ומספר על שחיתות של כספים שחילק הממשלה למקרובים ולקומבינות שונות. בעקבות זאת פרסמו בליכוד סרטון שתוקף את לפיד ובו הוא נראה ליד "הר הכסף". בסרטון נשמע חקיין אומר: "הייתי שר האוצר הכושל ביותר בתולדות מדינת ישראל. הכנסתי מקורבים לישיבות האוצר מתחת לאף של כולכם. יזמתי העלאת מסים ואחרי שצעקתי 'איפה הכסף' רק פגעתי במעמד הביניים". צפו בסרטונים

3 תגובות

אין שום סירטון

ענק! חחח לפיד הכושל בן כושל! אין לו שום ידע ולו הכי מינמלי בכלכלה, עם הארץ, איש אשפתות!

די, לרחם, מה זה העקיצות הכואבות האלה?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *