כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? מחאות אלימות של אתיופים, דרמה בנתב"ג, איומים על חמאס ופריימריז בעבודה • כל מה שאהבתם בכתבה אחת - אל תפספסו!

מחאות העדה האתיופית שגלשה לאלימות מופרעת תופסת כמובן את המקום הראשון, עם סרטון מניידת משטרה שהועלתה באש, נוסח המחאות בצרפת.

לכתבה המלאה

למקום השני מגיע המפגש ההיסטורי של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ עם מנהיג צפון קוריאה קים ג'ון און, שהגיעו לאזור המפורז בין קוריאה הצפונית לדרומית ולחצו ידיים.

לכתבה המלאה

סרטון נוסף של מחאת העדה האתיופית, שפרסמה המשטרה ביום שלמחרת, הגיע למקום השלישי.

לכתבה המלאה

השבוע היה שבוע של דרמות, שהגיעו עד לנתב"ג, שם הם הסתיימו בחסדי שמים ללא נפגעים, אך הסרטון של המטוס שנחת בשלום עור עניין רב.

לכתבה המלאה

בכדי להרגיע את זעמם של תושבי עוטף עזה ירד השבוע נתניהו לדרום ואיים על חמאס במלחמה, ארגון הטרור אולי לא התרשם, אבל את הגולשים זה כן, מה שהביא אותו למקום החמישי.

לכתבה המלאה

מחאת בני העדה האתיופית שאיתה פתחנו הסתיימה בין היתר בזכות מפגש שקיימו הרבנים הראשיים עם רבני העדה, מה שכמובן מצדיק את המקום השישי לתיעוד הפגישה.

לכתבה המלאה

כ"ק האדמו"ר מקאליב יצא השבוע למסע לתפילה בקברי צדיקים במירון ובצפת, דוד כהן ואלקנה קליין היו שם כדי לתעד.

לתיעוד המלא

גם פריימריז היו השבוע, במפלגת העבודה, ומי שניצח בהם הוא עמיר פרץ. פרץ אמנם לא הגיע לשאת נאום ניצחון אך כתב 'חדשות JDN' היה שם כדי לתעד את ההכרזה שהגיע למקום התשיעי.

לכתבה המלאה

למקום האחרון הגיעו כמה חסידי חב"ד יצירתיים שעלו השבוע לרמת טראמפ שברמת גולן שסופית בריבונות ישראל, ומיהרו להדפיס את ספר 'התניא'.

לכתבה המלאה