כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? גל שריפות, אהוד ברק משקר, דרמה בחדר מרן שר התורה, וקצת מוזיקה • כל מה שאהבתם בכתבה אחת - אל תפספסו!

השבוע נפתח עם עוד סרטון מבית היוצר של הליכוד, אך הפעם משעשע במיוחד. הקריין חיכה את טון דיברו של העיתונאי המרבה לחשוף את תמלולי חקירות נתניהו, כשהוא "חושף" את תמלול השיחה בין ראש הממשלה לנשיא טראמפ, השניים סיכמו כנראה לדאוג שהסרטון יגיע למקום הראשון.

לכתבה המלאה

את המקום השני כבש חיל היום האמריקני שהצליח להשתלט על צוללת מקסיקנית שחשבה שתצליח להבריח חומרים אסורים לתוך התפוח הגדול.

לכתבה המלאה

במקום השלישי התייצב תיעוד שפרסמה המשטרה מרחפנים שמצלמים עבירות תנועה מלמעלה, אבל את הדו"ח מקבלים למטה.

לכתבה המלאה

כמובן שלא פספסתם את הסרטון בו מבטיח אהוד ברק "מגבול הצפון" שלל הבטחות שכנראה לא יקיים, כמו שהוא כלל לא היה בגבול הצפון אלא באולפן עם רקע ירוק עליו הודבקה תמונת הנוף היפיפייה מצפון הארץ.

לכתבה המלאה

במקום החמישי מתייצב תיעוד הדרמה בחדרו של מרן שר התורה, בשעות האחרונות למגבית להצלת ישיבות 'תפארת ציון – קרית מלך', כשהנגיד ר' משה פירער גייס מיליון וחצי דולר מידידיו וחבריו בחו"ל, בשביל מצ'ינג לתרומות בארץ.

לכתבה המלאה

תושבי ירושלים נערכו, אורחי העיר נחרדו, אבל הכל עבר בשלום. ביום ראשון נחסם לתנועה שדרות שז"ר בירושלים, מרוב אזהרות מוקדמות, הציבור נלחץ וחשב שכל ירושלים תיחסם, אבל כנראה שההסבר של מלך זילברשלג עזר.

לכתבה המלאה

החום הכבד ששרר ביום רביעי השבוע הביא להתפרצות גל שריפות ברחבי הארץ, תיעוד מפחיד של לוחמי האש עוברים בין הלהבות השתלט על המקום השביעי.

לכתבה המלאה

אבל כל זה לא מעניין את נתניהו שעסוק בלגנוב קולות ופעילים מידידו לשעבר ואויבו בהווה, אביגדור ליברמן. "ליברמן אפס מעשים", אמר להם והגיע למקום השמיני.

לכתבה המלאה

רגע לפני שמסיימים, קצת מוזיקה ואומנות של הזמר סנדי אופמן שחבר לצייר מוטי הלר והפיקו קליפ נהדר לרגע לפני 'בין המצרים'.

לכתבה המלאה

ולמקום האחרון והחביב הגיע תיעוד נהדר של הצלם מוטי גרין משמי מודיעין.

לכתבה המלאה