כמידי שבוע, JDN שמח להגיש את רשימת עשרת הסרטונים האהובים עליכם - גולשינו הנכבדים. אז מה היה לנו השבוע? פיגוע טרור רצחני, רכב מלחמה חדש של צה"ל, ואם לא מוזיקה - אז ציורי מוזיקה • כל מה שאהבתם בכתבה אחת - אל תפספסו!

הבחירות מתקרבות בצעדי ענק, ואיתם גם המלחמות הפוליטיות, כולל סרטון ההסתה של יאיר לפיד שהוביל חלק נרחב מהשיח הפוליטי של השבוע. למקום הראשון הגיע הסרטון העוקצני של יהדות התורה כמענה להסתה של לפיד.

לכתבה המלאה

למקום השני הגיע סרטון ההסתה עצמו בו לפיד מגיח את הנציגים החרדיים עם מוטיבים אנטישמים.

לכתבה המלאה

למקום השלישי הגיע סרטון ממרדף משטרתי שנערך אחרי נהג בן 19 שסיכן חיי אדם.

לכתבה המלאה

אחרי שבוע של פוליטיקה, ביום חמישי בבוקר הגיע הבשורה הקשה מגוש עציון שהבהירה מה באמת חשוב. תיעוד חיילי צה"ל "הופכים כל אבן" למציאת המחבלים שרצחו את דביר יהודה שורק הי"ד, הגיע למקום הרביעי.

לכתבה המלאה

תיעוד מדהים מרכב הקרב של צה"ל שנראה כמו חדר פיקוד הגיע למקום החמישי

לכתבה המלאה

למקום השישי הגיע תיעוד מיוחד מבני ברק בו כבאים מחלצים ילד שטיפס על עץ.

לכתבה המלאה

למקום השביעי הגיע תיעוד מצמרר מהשועלים בהר הבית שכבר פורסם בשבוע שעבר אך זכה גם השבוע לאלפי צפויות.

לכתבה המלאה

במהלך השבוע סוכל בחסדי שמים פיגוע תופת שהיה מתוכן להתבצע בירושלים, כך נראה פיצוץ המטען באופן מבוקר בסמוך לחברון, תיעוד שהגיע למקום השמיני.

לכתבה המלאה

מוזיקה אי אפשר לשמוע, אבל גם השבוע היא הצליחה להשתחל למצעד שלנו, בזכות התיעוד שפרסם 'בחזית' כיצד הכינו הצייר מוטי הלר והזמר מוטי סנדמן את הקליפ לשירו 'על נהרות בבל'.

לכתבה המלאה

למקום האחרון והחביב הגיע תיעוד שצולם על ידי נוכריה ונחשף על ידי כתבנו יחיאל צולמן, המוכיח כי למרבה הצעת השמועות נכונות ואל על אכן מחללת שבת, בפרהסיה.

לתחקיר המלא