אמש (שלישי) ערך כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א טיש לרגל יום ההילולא של זקניו שחל היום. בחסידות שוררת התרגשות גדולה בעקבות הודעה שהגיעה ממקום מושבו של הרבי בלוס אנגל'ס כי ככל הנראה הרבי ישוב לארה"ק לרגל ימי הרחמים והסליחות

בלוס אנגל'ס שבארה"ב ערך אמש (שלישי) כ"ק האדמו"ר מסאדיגורה שליט"א טיש לרגל יום ההילולא של זקניו שחל היום י"א אלול, הרבי ששוהה שם תקופה ארוכה בעקבות חולשתו וצרכי רפואה, יצא מגדרו וערך את שולחנו הטהור על אף חולשתו הגדולה.

החסידים ששהו באזור מיהרו להתכנס בבית האכסניה של הרבי שליט"א, בכדי להסתופף בצל רבם לאחר תקופה ארוכה של זכו לחזות בו ולהסתופף בצלו.

עריכת השולחן נערכה לרגל הילולת זקניו הרה"ק ר' שלום יוסף מרוז'ין וכן הילולת האדמו"ר הזקן זיע"א ששניהם נפטרו באותו תאריך,
בכל ריכוזי החסידות כבר תקופה ארוכה וממושכת מתפללים ומייחלים להחלמתו המהירה של הרבי שליט"א, הגדילו לעשות לפני כמה שבועות מעמד תפילה אדיר במרכז החסידות בבני ברק, במעמד התפילה הגיע באופן חריג כ"ק האדמו"ר מבויאן שליט"א שאף נשא דברים נרגשים.

בחסידות שוררת התרגשות גדולה בעקבות הודעה שהגיעה ממקום מושבו של הרבי בלוס אנגל'ס כי ככל הנראה הרבי יגיע ארצה לרגל ימי הרחמים והסליחות, ויערוך את התפילות והטישים בבית מדרשו שבבני ברק, הודעה שכאמור גרמה להתרגשות וצפייה גדולה בחצר החסידות, אך טרם נקבעה סופית.