צילום: יצחק הררי / דוברות הכנסת

נתניהו במליאה: "לא יודע מי שמח יותר, גנץ או חמאס" • צפו

חוק המצלמות חזר לכנסת – נתניהו עלה לנאום וחברי הכנסת ניסו לקטוע את דבריו. רה"מ תקף: "השמחה של לפיד וגנץ היא בושה וחרפה". על ליברמן: "אם לא היה מזגזג, היה לנו רוב למנוע גניבת בחירות". במהלך הדיון התפתח עימות בין עודה לנתניהו

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה מחר!

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

בשעה זו מתקיים במליאת הכנסת דיון בהצעת החוק של הליכוד במהלכו נאם נתניהו ותקף: "איפה ישראל ביתנו? איפה ליברמן שזיגזג? אם הוא לא היה מזגזג, היינו מעבירים את חוק המצלמות, מונעים זיופים ומונעים גניבת בחירות. איך אפשר להתנגד לצילום בטלפון סלולרי שאנחנו משתמשים בו בכל מקום. כל המרחב הציבורי מצולם".
לאחר שסיים את דבריו וירד מהבמה ניגש יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה חעבר ראש הממשלה והצמיד את הטלפון הנייד שלו למצחו של נתניהו, ח"כי הליכוד התנפלו על עודה והרחיקו אותו. והוא אף הוצא מהאולם.

בהמשך דבריו התייחס נתניהו לסרטונים שהופצו מהכנס אמש באשדוד בו הוא נראה מובהל ע"י מאבטחיו למרחב מוגן: "שמעתי את צהלות השמחה של לפיד וגנץ אחרי אשדוד. אני לא יודע איפה שמחו יותר כשירו על ראש הממשלה מעזה – בעזה או אצל לפיד וגנץ? דיברתי עם האזרחים בקור רוח, אמרתי להם להתפנות, אבל שמחה כזאת אצל לפיד וגנץ היא פשוט בושה וחרפה".

"פתאום החליטו שיש רק מקום אחד שאי אפשר לצלם בו וזה אולם הקלפיות. זה פשוט אבסורד. אין שום הסבר להתנגדות החוק הזה חוץ מהניסיון לאפשר זיופים בבחירות. זה לא מפתיע אותי שגנץ ולפיד ומפלגות השמאל רוצים למנוע הכנסת מצלמות. זה לא מפתיע אותי שהשותפים שלהם שאמרו שימליצו עליהם מהמפלגות הערביות, איימן עודה ואחמד טיבי, גם רוצים למנוע מצלמות. אבל למה ליברמן חבר אליהם? למה ליברמן חבר אליהם שוב?".

"ליברמן הוא מפיל סדרתי של ממשלות ימין. הוא הפיל ממשלת ימין רק לפני כמה חודשים, מנע ממשלת ימין לאחרונה ועכשיו הוא חובר ללפיד, גנץ ולמפלגות הערביות כדי להקים ממשלת שמאל. באי ההצבעה הזאת רואים את תמונת הממשלה הבאה שהם רוצים להקים – ממשלת שמאל בראשות לפיד, גנץ, יחד עם מפלגות השמאל הנוספות, המפלגות הערביות ואביגדור ליברמן. ליברמן פועל להפיל את הליכוד והוא פועל להפיל גם אותי".

"אנחנו נמשיך לעשות מה שצריך, גם בביטחון וגם במדינאות. אנחנו פועלים כל הזמן. אתמול הכרזתי על כוונתי להחיל את ריבונות ישראל על בקעת הירדן וצפון ים המלח. שואלים – למה חיכית? שאלה טיפשית ששואלים מי שלא מבינים כלום בעשייה המדינית ואיך מביאים הישגים בשדה המדיני. הם יודעים רק לוותר ולסגת, אבל איך מקבלים הישגים מהעולם הם לא יודעים".

"לפני שמשיגים הישגים צריך למנוע הפסדים ולכן במשך 8 שנים ארוכות בלמתי מול ממשל אמריקני אחר את הנסיגות לקווי 67׳ ובקעת הירדן. בשלוש השנים האחרונות הבאתי הישגים אדירים מול ארה״ב. תראו מה ארה״ב אמרה אתמול אחרי שהודעתי על החלת הריבונות שלנו. הם הודיעו שההכרזה של ראש הממשלה נתניהו לא מונעת את תוכנית השלום שלנו. אמרתי שהתנאים הבשילו והבאנו הישגים".

בסיום דבריו טען נתניהו: "ביום ראשון אני מתכוון לעשות צעד נוסף ולהביא להחלטת הממשלה את הסדרת היישוב מבואות יריחו. זה צעד המשך להחלת הריבונות. זה מה שנכון לעשות וזה מה שצריך לעשות וזה מה שהעם רוצה שנעשה. אבל העם יוכל להביע את דעתו רק אם יבוא לקלפי בהמוניו ויצביע לליכוד. העם יקבל את החלטתו רק אם נמנע את גניבת הבחירות. הדרך היחידה לממש את המדיניות שהכרזתי עליה ולמנוע גניבת בחירות זה לבוא בהמונים לקלפי".

9 תגובות

איפה המאבטחים?????
אבל מה איימן עודה שיחק אותה טוב

למד מרון קובי

עודה בוגד במדינה . פסיכופט מפגר שונא בני אדם . ידיד נפש של גנץ ויהיר והבוגד איווט בוגי יעלון ואשכנזי המחורפן

עודה מוח מלא זבל . בהמה טובה המנו

עודה שרץ

גנץ האומלל כשאני רואה לאיזה רמה ירדת . וכשאני רוצה את עודה החבר שלך מהחלל אני מתחיל להבין מי אתה ומה מעשיך ומי אלו שאר חברך . איכס וגועל . איש מטורלל

במדינה מתוקנת עודה צריך להיות בצינוק בלי שאף אדם ידע היכן הוא הכלב

איזה מזל שלא היה לעודה הפח סכין ביד . הוא סוכן חמס בוגד במדינה צריך להשליכו ליער עם החיות דם מקומו

זה לא מי שמnח יותר… זה מי פחדן עלוב נפש שמנסה בעזרת חוקים הזויים להינצל ממשפט

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן